Vstavaná chladnička a magnetky

killerqueen28
16. sep 2024

Ahojte prosim vas, kto ste menili chladnicku za vstavanu, kam ste dali vsetky magnetky? :D mame tam fotky aj magnetky z vyletov a dovoleniek, nechcem to vyhadzovat 🙂

saxana000
16. sep 2024

@killerqueen28 digestor?

killerqueen28
autor
16. sep 2024

@saxana000 to by bol vyborny napad ale bude tiez vstavany :D

jaskolka
16. sep 2024

Digestor, zárubne dverí

kristinka92
16. sep 2024

Dajú sa kúpiť magnetické tabule s rámom, môžete to mat ma stene ako obraz

tamitamitami
16. sep 2024

@kristinka92 presne takto by som to spravila aj ja

birika
16. sep 2024

@kristinka92 aj my mame velku magneticku tabulu 100x80 cm

biba_18
16. sep 2024

@killerqueen28 magnetická tabuľa alebo aj magnetická maľovka ...

biba_18
16. sep 2024

@killerqueen28 Magnetické farby sú tmavosivým náterom do interiéru, ktoré je možné premaľovať iným odtieňom interiérovej farby bez toho, aby stena stratila magnetickú funkciu. Magnetická farba na steny vytvorí magnetický povrch, ktorý priťahuje magnety. Odporúčajú sa 2-3 vrstvy farby, aby bol povrch dostatočne magnetický. Magnetickú farbu môžete skombinovať s tabuľovou farbou a vytvoríte tak magneticko-tabuľovú stenu, kde pripnete magnety a môžete aj zároveň si kresliť kriedami.

hipuska
16. sep 2024

my sme mali vstavanu chladnicku a pozor na velkost. Pretoze bola dost mala. Tak sme nakoniec menili za klasiku. A tiez ma na tej vstavanej rozculovali tie magnetky a fotky že nemam kde dávat

la_dolce_vita
16. sep 2024

Moje uz su v skrini v krabici 🙂), mam ich privela. Kamoske som kupila magneticku nastenku v Ikei. Ja uz mam len zopar aktualnych z leta na chladnicke.

petamich
16. sep 2024

Do noveho bytu si asi dame magneticku tapetu na stenu, lebo vsetky spotrebice mame vstavane a zarubne su nekovove

tilly
16. sep 2024

Ako tu už bolo, máme magnetické tabule. Tým pádom mi magnetky nešpatia kuchyňu, mám ich pekne za rohom pri východe na terasu.
A už ich ani nekupujeme asi 5 rokov, strašne veľa ich bolo. Na celú stenu 🙊.

michaela412
16. sep 2024

ja mám z boku vysokej skrinky magnetickú fóliu nalepenú a tam mám magnetky a aj sa fixami dá písať na ňu

gladys_07
16. sep 2024

Ako sme sa stahovali boli na chladnicke, digestore, v krabici, na kotli na zachode, v krabici a teraz su na mraznicke v komore. Maly sa s nimi rad hra, ale uz pojdu potom z domu, uz ani nekupujeme nove. Nie je to celkom moj vkus, nova kuchyna, ciste linie, vsetko vstavane a bum 40 magnetiek, kazda inej farby a tvaru.

nelka93
17. sep 2024

Mam zboku chladničky nalepenu pokovovanu fóliu, ktorá je magnetická. Stala asi 15 eur a je to 100x60 rozmer.

banalu
17. sep 2024
juliacenc
17. sep 2024

@killerqueen28 ja som si kupila magneticku tabulku s peknym drevenym ramom a zavesila som ju na stenu ako obraz a tam mam magnetky

ivetz
17. sep 2024

Keď sme menili chladničku, dala som magnetky do krabice a odvážila - tá krabica mala takmer 4 kg. Touto hmotnosťou boli zbytočne zaťažené pánty chladničky. Kúpili sme plech, ktorý nám farebne vyhovoval - úplne tenký, nalepili na stenu...

snowflakenel
17. sep 2024

@hipuska presne tak, malicke su. Aj my sme terazzmenili za.velku.

hara_vara
Včera o 17:11

@killerqueen28 do sáčku a potom neviem 😄