Vonné oleje do práčky

lenicka777
6. feb 2022

Prosím vás vonné oleje do práčky ktoré fakt dlho vonaju? 🙂 ake odporúčate ďakujem

ivanka12311
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka12311
6. feb 2022

@lenicka777 najlepšie tieto z voňavý domov.sk😇 skúšala som aj od Puella(tá Puella ma až tak neočarila)..tieto oleje mám zoradené od najlepších najkrajších

lenicka777
autor
6. feb 2022

@ivanka12311 ďakujem uz veľa ľudí mi spomínalo tlze používa tieto oleje 🙂 práve preto. Som sa chcela informovať ci sú ozaj také dobré

diana999
6. feb 2022

@lenicka777 musia to byť len oleje. Lebo ja som vyskúšala cocolino perličky a neverím že nejaký olej je silnejší

lenicka777
autor
6. feb 2022

@diana999 vyskúšala som aj cocolino parfumovanu avivaz ale za pár dní to bolo fuč 🙂

ivanka12311
6. feb 2022

@lenicka777 sú už iné nekupujem 🙂 vyskúšaš nebudeš chcieť už iné mala som aj tie Puella ale majú tuším len 7druhov na výber (slabota)neočarilo ma to vôbec..

lenicka777
autor
6. feb 2022

@ivanka12311 len neviem akú vôňu vybrať z toľkých druhov 😂

ivanka12311
6. feb 2022

@lenicka777 to Dolce máš také pudrovo kvetinkove veľmi príjemné podobné Cocolinu 🙂 pozeraj Zloženie tá Esenza J podobná Dolce tiež na parádu...Ninfea čisto kvetinková...

denka259
6. feb 2022

@ivanka12311 je možné také prádlo potom sušiť v sušičke? Nepoškodí to sušičku? Pekne vonia ten olej dolce pre detičky?

ivanka12311
6. feb 2022

@denka259 áno je to veľmi príjemná vôňa aj na to detské prádlo ja v tom periem všetko od detských cez obliečky.. vankúše, montérky ...no čo príde🥰 vonia doma všetko..Dolce jedna z najlepších a najkrajších od nich by som povedala 😇 razí to riadne aj v sušičke aj v praní cítiť dlho aj keď je prádlo suché

lenicka777
autor
6. feb 2022

@ivanka12311 ďakujem práve niečo také jemne ako detské cocolino hľadám 🙂 len aby to dlhšie vydržalo a aby som to aj malému mohla dat do prania

ivanka12311
6. feb 2022

@lenicka777 príjemná je💞mne tieto poradila moja najlepšia kamarátka😇 bola som dlhoo verná tej Puelle (Frayo,Emija,Jalu)..vravím si veď vyskúšam čo mi poradila a fakt už iné nechcem... túto puelu som sa naučila dávať do vody do vysávača 🙅😃 proste smrdí mi to

lenicka777
autor
6. feb 2022

@ivanka12311 no idem asi objednať a vyskúšať aj ja 🙂 a dávate iba tento olej namiesto avivaze? Normálne len prášok a tento olej áno? 🙂

lenicka777
autor
6. feb 2022

@ivanka12311 ja som to ešte nikdy nepoužívala ale teda počula som na tieto oleje samé chvály 🙂

diana999
6. feb 2022

@lenicka777 ale ja myslím perličky, ja som musela po vyveseni pradla vetrať😄🤭

ivanka12311
6. feb 2022

@lenicka777 áno aj prášok na pranie no toto ja mám 7kg práčku tak si dávam do odmerky z klasického sirupu 5-10ml toho olejčeka do strednej priehradky namiesto anivaže(aby som ním zbytočne neplitvala mám tu odmerku)pridám aj deci vody a zapnem normálne pranie 🙂

terina25
6. feb 2022

Ja som tiez vyskusala po odporucani z mk tie parfemy na pranie ale za mna teda nic moc. Nestoji to za tie peniaze.

belllinka
6. feb 2022

Vonia to strasne silno. Vsade sa to okolo vas bude vznasat, vo vytahu este aj pol hodinu. A po case ich uplne prestanes citit, iba pre okolie to bude neprijemne lebo je to fakt silne. Mne dakedy staci otvorit okno a ak maju susedia otvorene okno, hned to zacitim.

vorkola
6. feb 2022

@lenicka777 Prosim ta, kde dostat kupit tie oleje?

andrea_82
7. feb 2022

@lenicka777 odporúčam najprv kúpiť sadu vzoriek a podľa toho potom kúpiť väčšiu fľaštičku.

@vorkola https://www.vonavydomov.eu/vyskladaj-si-sadu-ol...

pieksamaki
7. feb 2022

@andrea_82 mozem sa spytat...ake je davkovanie? Dakujem

lenicka777
autor
7. feb 2022

@belllinka ja práveže potrebujem aby mi to vonalo dlho pretože normálny prášok a avivaz mi na veciach vôbec dlho nevonia ja proste milujem keď mi prádlo vonia 🙂 a nie ze keď ho zavesím v lete na balkón tak za 2 hodiny je síce suché ale bez akejkoľvek vône

lenicka777
autor
7. feb 2022

@vorkola voňavý domov.sk 🙂 ako mi poradila pani vyššie

belllinka
7. feb 2022

@lenicka777 ok, neviem teda, či to susedia preháňajú s dávkovaním, ale citiť to, akoby na seba vždy pred odchodom vyliali flašu parfému, si neviem predstaviť, ak by sa v triede stretlo niekoľko takých detí, tak tam odpadnú z tých vôní 🙂

lenicka777
autor
7. feb 2022

@belllinka možno to fakt preháňaju keď to cítiš o poschodie vyššie 🙂 ja samozrjeme nepotrebujem to preháňat len trosku prevonat aj uteráky aj prádlo ktoré mam dlhšie v skrini

ivanka12311
7. feb 2022

Tieto voňajú šialene dobre akurát som vytiahla tričko zo skrine čo bolo možno pred viac ako týždňom oprate a cítiť ho riadne že vonia...ja pri deťoch som kupovala aj dve anivaže do týždňa veľa prania a prádlo okolo vône prešlo len keď bolo mokré vyprate viac nič.. toto 500ml 25e aj s kuriérkom ale vydrží mi to zas aj 2-3mes čiže oplatí sa to( majú aj menšie vzorky 100ml čo si viete zoskladat)

lenicka777
autor
7. feb 2022

@ivanka12311 ved práve toto potrebujem lebo prádlo vonia len keď je čerstvo oprate a akonáhle pozehlim a dam do skrine tak za 2 dni vôbec ako keby sa ani nepralo a pritom pracku mame dobrú 🙂 ake vone používaš ak sa môžem opýtať

ivanka12311
7. feb 2022

@lenicka777 učarovalo mi najviac to Dolce a Esensa J ,Ninfea💕čo príde v tom periem aj detské veci.. vôňe sú také púdrové kvetinové príjemné..

andrea_82
7. feb 2022

@pieksamaki 5 ml na jednu práčku. V tých vzorkách sú dve prania. Ja používam odmerku zo sirupu od kašľa.

andrea_82
7. feb 2022

@belllinka pre mňa majú tieto oleje najväčší benefit, že keď suším prádlo (suším normálne na sušiaku, nepoužívam sušičku), tak to krásne prevonia dom. Potom prádlo v skrini už nevonia tak veľmi intenzívne. Takže ty preto asi tiež cítiš vôňu od susedov, ale deti v triede už to tak necítia.