Voňavý domov verzus Puella

jjanulienka
12. mar 2022

Baby prosím Vás, tie ktoré máte skúsenosti s oboma, ktoré oleje sa Vám zdajú lepšie? Ja používam z VD ale stále som si nenašla taku tu svoju vôňu nakoľko sme dlhé roky používali cocolino a to bola taká “naša” vôňa.
Teraz som konečne natrafila na jednu vôňu, ktorá mi naozaj veľmi voni ale rozmyslam, že vyskusam tu Puellu...
Ďakujem ☺️

vasaol
12. mar 2022

Ahoj ....
Ja používam už iba Puellu....je výborná aj po dlhom čase keď vytiahnem prádlo zo skrine krásne vonia ....keď zavesím čerstvo oprane rozvonia celý dom...ale treba s mierou lebo je fakt silná....inak odporúčam

jjanulienka
autor
12. mar 2022

@vasaol ďakujem ☺️A ktorú vôňu mas najradšej?

tamtamka26
12. mar 2022

@vasaol ahoj, ja mám Puellu vzorky, ale mne to nikdy voda nevymyje z nádržky a na prádle tak nič necítim 😒. Nemáš tento problém? Rozmýšľam, či ju nedať priamo do bubna...
@jjanulienka vône sú fajn, ale za mňa príliš sladké. Mám modrú a ružovú... Keď to miniem, už ich neobjednam. Viac sa mi páčila z Notina Mr. & Mrs. Fragrance...

lucyl13
12. mar 2022

Za mna voňavý domov, prídu mi silnejšie aj po dlhšej dobe - aspoň väčšina z nich …ktorý máš ten naj z VD?😊Ja Ylang, Lavandu, Diamante, Bamboo, Serenitu, Neve je úžasná - v tej Periem manželovi a dcérke v Dolce.

jjanulienka
autor
13. mar 2022

@lucyl13 ja mám rada Diamante, Neve a teraz som objavila Energia a ta mi voni zatiaľ že úplne najviac 😉
Tak ďakujem za radu nebudem ich teda ani skúšať, vyskusam ešte nejaké vône z VD

lucyl13
13. mar 2022

@jjanulienka tak mame podobný vkus 😊 áno aj energia sa mi páči aj Smeraldo - ale tie mi prídu slabšie, no veľmi pekne. Ako skus aj Puellu - niektorým babám tu na MK sa páči viac Puella, no my sme viaceré v praci skúsili aj aj a zostavame pri VD.

lilly7913
14. mar 2022

Ja som si mala vzorky od Puella, voňali krásne všetky aj dlho, ale potom som si objednala už klasické veľké aviváže od nich ale tie mi prišli akoby riedené, nevoňali tak, ako tie vzorky. Tak nakoniec som od nich upustila a čítala som si aj komentáre, kde písali viaceré ženy že mali kožné problémy či už oni a aj deti.

vasaol
14. mar 2022

Najradšej mi vonia žltá a zelená, nie nemam problém s nadrzkou, pekne mi to vymyje....a vravím to prádlo mi rozvonia celý dom a dlho....prádlo nedávam ani do sušičky lebo vtedy mam pocit ze to pohltí vôňu....susicku používam iba na plachty a keď mám fakt veľa naraz prádla....za mňa fakt super...

vasaol
14. mar 2022

A aj tie veľké fľaše mi voňajú tak isto

vasaol
14. mar 2022

Nemáme žiadne kožné problémy a to v tom periem aj 9m synovi....možno niekto kto ma citlivejšiu pokožku

valdovalda
19. mar 2022

@jjanulienka ja som si kupila ruzovu a na etikete je napisane: podozrenie, ze sposobuje neplodnost a poskodenie plodu v tele matky

gocrazy
31. mar 2022

ja som skúšala ylang ylang z VD a veľká spokojnosť, vonia práčka, byt a prádlo aj keď suším vonku, objednala som aj z puelly 6 vzoriek, vyskúšala som zatiaľ iba tri a dovolím si tvrdiť, že prádlo sušené vonku už týmto necítiť, ani byt nevonia, čiže ja ostanem verná VD

kocka23
20. okt 2022

ahojte baby, ja som vyskúšala voňavý domov aj puellu, puella , dostala som aj QUEEN, je to nádherná mydlová vôňa, avšak pre mňa veľmi silná a ťažká, takže aj ja som ju podarovala ďalej. žiadne kožné problémy, ani problémy s pračkou , a intenzita záleží fakt od dávkovania. Ja dávam určite viacej, a až do posledného plákania do nádobky na aviváž nikdy nie na prádlo, aj keď musím povedať že mi kvaplo a nezostal žiadny fľak. Ja mám práčku na 8kg prádla. Prádlo vonia aj keď sa suší v sušičke aj vonku. A čo Vám môžem odporučiť z voňavý domov sú čistiace prostriedky tak to sú fakt topka. Určite si každá vyberiete čo Vám vyhovuje.

mamickatt
28. nov 2022

@valdovalda to je tam fakt napísané?

kocka23
28. nov 2022

@mamickatt preboha, to kde je napísané... taký výrobok by sa nemohol ani predávať predsa.

ivkiska111
1. dec 2022

jednoznacne parfemydoprania.sk najradsej mam slnecny den ale vsetky okrem mozno dvoch su super.
jedna firma mi vonia lacne- zachodovo, z druhej sa mi dieta totalne vyhadzalo

lucyl13
2. dec 2022

@ivkiska111 ja tiež aj na týchto ficim 😊 a ešte freeco bucato mi z tejto značky vonia - ten asi najviac 😊 a topka sú z Il bucato aj čistiaci multifunkčný sprej a prípravok na podlahu v rovnakých vonach ako oleje tejto značky 😊
Inak aj Horomia oleje so prania stoja za vyskúšanie … no za mna zatiaľ naj vonavy domov, Il bucato a 2-3 druhy z Puelly…

kocka23
5. dec 2022

@lucyl13 o tomto som ani nepočula dík za tip

natyzara
5. dec 2022

@jjanulienka asi proti pravidlam. ale posuniem dalej zelenu puellu 250ml (50 prani). pouzila som raz, starsia dcera neznesie kvoli suchej pokozke

ivanatim
19. feb 2023

U mna vyhrava Giovani. Talianske parfemy su slabe, puella uz obkukana a posobi lacno, nevydrzi vonat aj po susicke, Giovani je na prvy pohlad luxus a aj tie vone vydrzia skutocne dlho a su fakt intenzivne parfemove a nie ako lacne avivaze.

zuzkaa18
1. mar 2023

Ahojte čítala som recenzie a dočítala som že puela dokáže rozozrat polystyrén tak som spravila pokus obyčajná avivaz a puela naozaj puela rozozralo polystyrén som tam aj písala a odpovedali my že som to nesprávne používala.ja som prestala používať je to riadna chemikália keď dokaze rozozrat polystyrén a určite to nieje zdraviu prospešné dávajte si pozor.

ivanatim
1. mar 2023

@zuzkaa18 ale ved to sa nepouziva na polystyren. Naco to lejete na polystyren? 😀 ach, na tomto modrom konikovi clovek niekedy najde riadne sprostosti 😀

mamickatt
2. mar 2023

@zuzkaa18 bože, to musí byť riadna hnusoba, ktovie čo by sa stalo, keby sa toho dieťatko náhodou napilo 😱

ivanatim
2. mar 2023

@mamickatt :DDDDDD naco by to dieťa pilo? :D ved je to parfem, ktory asi nedavate do ruk malym detom, alebo do ich dosahu, alebo ano? bezne piju vase deti doma cistiace prostriedy, savo a podobne? :D

brano_7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz