Voňavá bielizeň verzus Voňavý domov - oleje do prania

30. máj 2022

Ahojte,

používam oleje do prania z Voňavý domov.

Pozerám, že Voňavá bielizeň má lacnejšie oleje do prania.

Máte nejaké recenzie, viete porovnať vône?

U mňa z voňavého domova je top Topazio a Gio gio

Ďakujem

janulka182
30. máj 2022

vonavy domov je uplne super. skusala som aj Puelu, ale nebolo to ono. moja top z vonavy domov je Ambra. topazio som este neskusala, ale mam ho prave objednane.

janulka182
30. máj 2022

a prosim ta ako vonia to Topazio? gio gio je za mna taka trochu muzska vona. je aj topazio take?

veronikakancir
11. feb 2023

Ahoj, za mňa dva neporovnateľné e-shopy v prospech Voňavá bielizeň. Nemôžem byť negatívna čo sa týka Sprejov na textil a 100ml balení z Voňavý domov. Opakovane som ale zakúpila 500ml balenia a vôňa voňala inak, a nevonala takmer vôbec. A to som skúsila tri rôzne. Našla som viacero nespokojných recenzií, ktoré ale firma hneď maže.
Naopak, Voňavá bielizeň, to je iny kaliber. Na druhý deň tovar doma, vonia nám celá chodba z toho, že cez škáru dverí ide vôňa z miestnosti, kde susime bielizeň. Je to niečo neskutočné. Niekedy pre mňa až iritujuce, takže stačí dávkovať menej ako píšu v návode na použitie, čo je super- usetrite. Horomia sú aj lacnejšie.
Čím sa ešte odlišujú je, že z Voňavý domov svieže, citrusové vône voňajú menej intenzívne ako sladšie.
Horomia voňajú silno aj svieže vône.
Odskúšala som Fresh cotton, Petali de Peonia, Brezza di Primavera a Baby Talco. Úprimne, páčia sa mi všetky.
Cotton vonia presne ako má, svieža, čistá krásna vôňa. Baby Talco naozaj vonia sladucko po mastenci a je až prisilna, opatrne s ňou. Peonia krásna, svieža, kvetinová vôňa. Primavera svieža, mierny nádych pánskeho parfému.
Z Voňavý domov mi sedeli Diamante, Smeraldo- tá bola veľmi Slabucka, Ninfea- typovo veľmi podobné vône, také tie mydlovo púdrové,v štýle Dove, Nivea...
A Coccole bola sladšie, ale krásna, trvá na, silná vôňa spolu s Passione.
Osobne ma neoslovili Riccardo a Thomas...podľa mňa viac menej nepodarené napodobeniny Diamante a Coccole.
Snáď ti to trochu pomoze.
Voňavá bielizeň má poštovné od 50€zadarmo.

mima3641
7. apr 2023

@veronikakancir dobrý deň , chcem sa iba spýtať ak poznáte teda diamante s vonaveho domova je nejaká podobná vôňa s tej druhej stránky teda horomia ? Uvažujem že by som od nich skúsila tak či mi neviete poradiť ďakujem 🙂

miette
8. apr 2023

@mima3641 nemala som zatial z Horomie taku co je ako Diamante, ale skuste Bianco Infinito, ta je krasna 👌
Inak z Giovani je ako Diamande cierna Luxury Black