Vôňa v byte

maruniakovaeva
22. júl 2022

Ahojte, máme trošku problém v domácnosti so "smradom", ide o to, že máme mačku + prerábame domácnosť, čiže neustály robotnícky puch tam máme. Skúšala som vonné tyčinky z DM, nepomáha + nejake ďalšie značky. Ale skôr hľadám niečo overené, čo dlho vydrží a kvalitu. Nie, že to vonia iba keď okolo toho prejdem. Samozrejme keď sa umýva podlaha je to cítiť aspoň pár hodín, v celej domácnosti sú sviečky ale tie tiež nemôžu byť stále zapálené a už neviem čo mám robiť. Nemáte radu na nejaké kvalitné vonné tyčinky? Prípadne niečo iné čo by pomohlo? Ďakujem za rady

veronika3110
22. júl 2022

airwick automatický prístroj - sám dávkuje vonu podľa intenzity, ktorú nastavíš.. ja ked mám na najsilnejšiu, tak je taká silná vona v celom dome, že sa až nedá dýchať :D

maruniakovaeva
autor
22. júl 2022

@veronika3110 a cítiť tú vôňu aj dlhšie, akože pomedzi tie streky? Nie je to také, že to cíti iba vtedy a potom zas nič?

zuzanka.zuzu
22. júl 2022

mám overené, že ak do smradu pridáš vôňu tak vznikne 2x taký smrad - ako keď si niekto spotený myslí, že sa stačí navoňavkovať a bude voňať 🙈 čiže pekne vetrať, otvorené okná, nič lepšie ako rekonštrukcia v tele byť nemôže, však tieto 2 týždne vám to musí schnúť aj skôr než si robotníci želajú 😀

veronika3110
22. júl 2022

@maruniakovaeva záleží od veľkosti plochy... my máme nejakých 80m2 jedno poschodie a cítim to na celom poschodí... ked je ale zavretý v malej kúpelke, tak tam sa nedá vydržať, treba dať na slabšie strieknutie...
ale vonia to stále ak to je dobre nastavené

maruniakovaeva
autor
22. júl 2022

@zuzanka.zuzu no to je problém, lebo my vetráme, ale keď nie sme doma a chlapy robia tak v tomto teple nevetrajú... A celkovo to náradie, farby, prach atď. Ma taky puch, to všetko je naše, takže to ostáva v byte a aj keď sa priebežne upratuje ( keďže tam žijeme ) tak to je stále cítiť.

andrea_82
22. júl 2022

my máme ambi pur do zástrčky, máme ho nastavený na najnižšom stupni a cítiť ho.

marrydreamkas
22. júl 2022

@maruniakovaeva lenor vonne gulicky davam do organzoveho vrecka a zavesim

dagmarovita
22. júl 2022

Pohlcovač pachu..nie co robí dalsí pach,ale čo pach neutralizuje, pohlcuje

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
charlottha
22. júl 2022

@maruniakovaeva ono to funguje tak, ze skutocne citit po cely cas, nie len medzi tymi streknutiami.

luccija
22. júl 2022

@boldo87 tie su vyborne.
@maruniakovaeva ja mam airwick ci ako sa vola taky trojity do zastrcky a voni pekne neznasam sladke, vanilkove vone a konecne som nasla nieco co voni a vzdy inak.Tiez si regulujes ci slabo, intenzivne

liusa82
22. júl 2022

ja použivam vosky yankee candle alebo votivky od nich tie dávam do aromalampy tiež ako vosk.Behom pár minút mám prevoňaný celý dom