Veľkosť sušičky prádla

30. dec 2022

Ahojte,ako vyberiem sušičku prádla ,na koľko kg to je ,ak mám práčku na 7kg ?

doriiis
30. dec 2022

Tak isto ako na práčke aj na sušičke je to napisane

saxana000
30. dec 2022

Vyber vzdy vacsiu susicku ako pracku.pri 6kilovej pracke aspon 8 kilovu susicku.pri 7 kilovej by som brala 9 kilovu.

autor
30. dec 2022

@doriiis áno to viem,mne sa jedná o veľkosť sušičky ak mám práčku takú, keďže tam chcem supnut celú várku po doprati a počula som že treba väčšiu sušičku

autor
30. dec 2022

@saxana000 ďakujem 🙂

doriiis
30. dec 2022

@autor...áno väčšiu.Ja mám 6 kg práčku a 7 kg sušičku.Jedna plná práčka= jedna várka sušičky.

tenerifka
30. dec 2022

Mam 9 kg pracku a 9 kg susicku, vysusi sa cela varka. Nespekuluj bad vahou mokreho a sucheho pradla, ja som tiez spekulovala a v predajni mi veci vysvetlili velmi rychlo -90% ludi ma priemerne IQ a ani im nenapadne takto rozmyslat, takze 9 kg susicka je na 9kg oprateho mokreho pradla a bodka,
Ak das menej, susicka si program sama skrati

syslik81
30. dec 2022

mala som 7kg pracku a kupila som 9kg susicku -bez toho aby som porovnavala kila..medzitym pracka odisla a mam 9kg teraz a stale susicka susi.. btw do pracky nikdy nedas 8 kil ci 9 lebo z celkovych programov ti aj tak na tolko vezme max 1 .. takze by som pracku so susicjou neporovnavala .. ale podla toho kolko peries kolko vas doma je a ci peries aj duchny etc .. priemerna velkost na domacnost je 8-9kg