Vchod na povalu

evqa93
29. apr 2023

Dobry deň, viete o niekom kto mi urobí vchod na povalu z vnútra z domu a za niaku normálnu sumu? 🙏
Za odporúčania ďakujem ❤️🙃👍

katica06
29. apr 2023

@evqa93 prečo z vnútra? U nás sa pred 20rokmi zrušilo, a spravilo vonkajší, od vtedy je kľud.

evqa93
autor
29. apr 2023

@katica06 lebo mame z vonku ale ide sa tam zo susedovho pozemku, to je komplikované, nevidím natom nič zlé.

katica06
29. apr 2023

@evqa93 každý drží na povale niečo iné, a pravdepodobne existujú už modernejšie spôsoby ako kedysi. U nás sa vchod zrušil hlavne kvôli hlodavcom, a kvôli tomu že keď sa niečo nieslo dole, všetko bolo špinavé,zaprášené, a od pavučiny, muselo sa niesť cez celú chodbu kde bol kvôli deťom koberec.

evqa93
autor
29. apr 2023

@katica06 povalu chceme neskôr zobitniť tak preto. A áno rozmýšľam aj nad vchodom z vonku ale chcem niekoho kto mi to bude vedieť aj urobiť a poradiť ako by to u nás v našom prípade bolo najlepšie.

beataxxx
30. apr 2023

Modrastrecha.sk

slavomira236
30. apr 2023

@evqa93 my mame starsi dom a mame na poschodi spajz na kompoty odtial vchod na povalu...urcite lepsie ako zvonku liezt poschodovy dom a liezt na strechu to si neviem predstvit ako by som tam vysla

evqa93
autor
30. apr 2023

@slavomira236 ja poschodový nemám a nemám nato ani priestor aby som niekde vonku robila nijaký vchod, veď uvidím zatiaľ neviem o nikom tak hľadám a čakám.