Vaflovač verzus donutkovač

korenicka87
13. máj 2024

Ahojte, mate skusenosti s vaflovacom alebo s pristrojom na vyrobu donutiek? Ci sa to oplati a pod. Deti to maju rady, len teda preferujem nieco domacky pripravene ako z obchodu. Dakujem 🙂

cookie29
13. máj 2024

waflovac mame a bezne pouzivame. Robim klasicke na sladko, alebo aj na slano. A najlepsie je nieco, kde sa platne daju vymenit, cize mas toastovac ale aj waflovac, aj sa to lepsie cisti, aj lepsie vyuzitie

angeli121212
13. máj 2024

@korenicka87 ja mam waflovač a čas od času si tam robíme wafle chuťovo sú super

vanilkovazmrzka
13. máj 2024

Mam skusenost iba s waflovacom, mna osobne to nebavi moc pripravovat. Ale ma vymenne platne na toasty, panini, takze ho pouzivame castejsie na ine nez na wafle 🙂

angeli121212
13. máj 2024

@cookie29 presne taketo mame od tefalu a dalo sa k tomu dokúpiť ešte kopec rôznych platní

selest
13. máj 2024

Mame toastovac a k nemu platne aj na wafle, su skvele. Dobre je ze na nom okrem wafli utobim toasty, "ugrilujem" parku/spekacku, zeleninu atd. Prosto ma rozne vyuzitie u nas takmer denne kedze kazdy den robim na nom nieco ine. Kazdy den donuty by sa rychlo prejedli, ale zas ak mate dost miesta a deti ich lubia tak preco nie.

korenicka87
autor
13. máj 2024

a ake mate, prosim, modely? dobre to prepecie z oboch stran? ten otacavy by som moc nechcela, lebo to vyzera, ze zabera dost miesta...

angeli121212
13. máj 2024

@korenicka87 ja mám tento a je super a ano dobre prepečie a je aj celkom skladný

nuni11
13. máj 2024

A co je prosim ta ten donutkovac? 😀 To som este nevidela, popravde, to by ma zaujimalo. Kde take maju? 😀

vanilkovazmrzka
13. máj 2024

@korenicka87 mame tento https://m.alza.sk/sencor-ssm-9940ss-d6963897.htm pecie dobre, akurat tie platne sa obcas trochu nemotorne nasadzuju, ale nic hrozne. Je trochu vacssi ako bezne toastovace ale da sa… v kute v skrinke sa schova 😃

Teda vraj je vhodny aj na grilovanie, to som teda este neskusala 😅

sashabb
13. máj 2024

@korenicka87 donutovač mám z lídla, no nechutia ako napr. na jarmoku, nakoľko tam sú vysmážané. Ja dokonca donutovač aj obraciam (aj keď nie je na otáčanie) aby sa mi dobre prepiekli. Chutí mi to ale stále tak umelo. Vaflovač je fajn, tiež máme s vymeniteľnými platňami.

cookie29
13. máj 2024

@nuni11 toto, ale chut to inak ako tie co kupis v obchode

katchaxx
17. máj 2024

Ten Tefal čo dala @angeli121212 má strašne veľa možností na dokúpenie platní a jedna z nich je aj na donuty https://m.alza.sk/tefal-acc-snack-collec-donuts...
Aj väčšie bagle napr.

angeli121212
18. máj 2024

@katchaxx ano je to pravda je ich tam hrozne veľa 😊 má aj taký grill rôzne sladké dobroty donuty aj waffle dva druhy a kopu iných