Uteráky a osušky - odporúčaný e-shop

cookie29
8. dec 2023

Ahojte zienky,

Prosím vás viete vyradiť, kde sa dajú kúpiť kvalitne uteráky a osusky? Mamina ma ešte zo svadobnej výbavy a je to jediná vec, na ktorú eventuálne vyslovila požiadavku na vianočný darček 🎄🎁. Ináč nič nechce/nepotrebuje. Akurát nemám možnosť to ísť fyzicky obzrieť :( takze ak máte nejaké dobre skúsenosti, prosím poraďte odkiaľ.
Ďakujem

tetapetra
8. dec 2023

@cookie29 Jysk

anjelok
8. dec 2023

Ja mozem odporucit znacky vossen, joop, esprit...najdes v xxx lutz

jumama
8. dec 2023

Ak budes pozerat eshop, pozeraj uterak s vyssou gramazou - byvaju napr. 550-600 g/m2 a tie su potom take dobre hrubsie a maksie. Vacsinou to maju eshopy uvedene.

guudy
8. dec 2023

Tiez odporucam Joop.
Tie hrube 600g sa mi neosvedcili, lebo priserne dlho schnu, resp ostavaju furt vlhke😬

zalka
8. dec 2023

@cookie29 posledné som kupovala osušky a uteráky v Lidli eshope pred rokom...pozerala som na gramáž 500 -550 a aj na cenu lebo som kupovala na ubytovanie väčšie množstvo a sú dobré (cena bola super lebo akcia na staroruzovu farbu).

babababka
8. dec 2023

4home

simca06022011
8. dec 2023

Ja zase naopak tie uplne ťažké neodporúčam, strašne zle sa do nich utiera... nejaké uteráky mam z tchiba, tam ma pocit ze po prania ch strácajú farbu, neviem vo.to aj iné značky tak... Inak som si kúpila z nejakého eshopu českého ktorí ma aj návliečky, kuchunske utierky viac druhov na skúšku a som spokojná. Len neviem názov teraz...

gondyo
8. dec 2023

Emi

gondyo
8. dec 2023

Bambusové sú perfektné..odporúčam

cookie29
autor
8. dec 2023

@tetapetra maju tam dost vela negativnych recenzii, ze su nekvalitne, tenke, zle tkanie... mate osobnu skusenost? A ak ano, ktore?

cookie29
autor
8. dec 2023

@jumama hej, ale tie dlhsie schnu, ja by som brala aj osusky a tam ano, ale aj take mensie na bezne pouzivanie, len nech nezostanu mokre +++

cookie29
autor
8. dec 2023

@gondyo aj nejaky konkretny e-shop prosim?

cookie29
autor
8. dec 2023

@zalka tieto? je tam nizsia gramaz, ale ako uterak na bezne opakovane pouzivanie by to mohlo byt...

https://www.lidl.sk/p/livarno-home-frote-uterak...

maju tam dvoje, gramaz rozdiel 450g a 500g ale tie jedny maju zle recenzie... ale ked ste spominali tie staroruzove tak to budu asi tie lacnejsie?

cookie29
autor
8. dec 2023

@gondyo a tie bavlnene ci bambusove? Dakujem

bu1bu
8. dec 2023

Emi.sk Iné už nekupujem ani.

cookie29
autor
8. dec 2023

@bu1bu obycajne ci bambusove? A mozem sa opytat preco?

bu1bu
8. dec 2023

@cookie29 aj bavlnené aj bamboo, vyhovujú nám, zvládajú sušičku, a keď je akcia dajú sa kúpiť za super cenu.

tetapetra
8. dec 2023

@cookie29 ja mám kronborg. Ale tiež z Lidl.

tana85
8. dec 2023

Vossen a Gant, stale vyzeraju ako nove aj ked davam do susicky a periem na 60

gondyo
8. dec 2023

@cookie29 ja mám bambusové a perfektné sú.vysoká savosť

zalka
8. dec 2023

@cookie29 môže byť ja si nepamätám presne ale iste mám ešte mail s objednávkou tak pozriem a pisnem...ako neviem teraz kt.ale presne jedne menšie boli balené po 2ks uteráky a kupovala som ešte osušky...lebo 8 + 8 ks mi došlo dosť... tak som hľadala pomer kvalita cena a Lidl mi vyšiel najlepsie

zalka
8. dec 2023

@cookie29 https://www.lidl.sk/p/livarno-home-frote-uterak... tieto presne .. a hej dívam, že nižšia gramáž zle som si pamätala gramaž https://www.lidl.sk/p/livarno-home-frote-osuska... ale ja som bola spokojná a uvidím budúce leto ako na tom su, lebo až vtedy pôjdem na ubytovanie kde sú tie osušky.