Uskladnenie zimných búnd a kabátov

lolazmola
26. máj 2021

Ahoj dievčatá ako uskladnujete zimné veci? myslím Bundy kabáty. V skrini mi to zavadzia a zas keď to založím tak je to cele pokrčene 😖 takého úložného priestoru mam dosť len ako to tam uskladniť aby sa oblečenie neznicilo

zuzana_ilkova
26. máj 2021

@lolazmola obal na oblečenie (taky ten ako ked z požičovne šaty berieš, ) neviem ako sa presne vola, a zavesím do skrine alebo do gauča to naukladám...

simsalabim
26. máj 2021

@lolazmola mam na to osobitne vyhradenu jednu skrinu, kde visia iba rozne sezonne bundy vsetkych clenov rodiny... teda okrem synovca, ten si ich drzi u seba v izbe v rolldoore, lebo on je vyznavacom minimalizmu a este k tomu aj chlap a bund ma pomenej - zimnu bundu, zimny kabat, prechodne bundy 2 a jednu softshellku. Moj manzel je sice tiez chlap, ale on je vyznavacom filozofie, ze NIC sa nesmie vyhodit.... tak on tych bund za svoj 50 rocny zivot nazbieral trochu viac 😂

nafka0483
26. máj 2021

@lolazmola Asi nepomozem, my na to mame vyhradene miesto v skrini.

katkamatka7
26. máj 2021

@lolazmola Máme samostatný šatník s vešiakmi. Dvojtyčový, dvojradový. Potriedené podľa sezóny, periem po skončení sezóny aj pred začatím sezóny.

helcanw
26. máj 2021

@lolazmola v šatníku mám tie bundy/kabát vo vákuových obaloch(v jednom vreci 2ks) scucnuté a zavesené, vidím čo tam je a zároveň nezaberá veľa miesta 👍

katkamatka7
26. máj 2021

Tie vákuové obaly som skúsila na prikrývky a vankúše. Keď som po istom čase vytiahla na vzduch, tak vankúš scucnutý a nenafúkol sa. Neviem, ako by dopadli zimné bundy. Kabáty možno ok. Podľa materiálu zistiť, či sa dá v prípade záhybov prežehliť.

kopytko03
26. máj 2021

Dávam ich do úložného boxu pod posteľ, v zime tam zase skladujem letné veci

kkovacovak
26. máj 2021

@lolazmola ja používam tiež vakuove sáčky a dávam ich na vrchnú čas vstavaných skríň. Dávam tam všetko a striedam zimné s letnými. Bundy vždy vyberiem operiem, vysuším v sušičke takže sú opäť ako nové.

diusqa761
26. máj 2021

@lolazmola my máme málo miesta v byte tak používame na zimné veci tiež tie vákuové sáčky a teda dávame tam páperové obrovské bundy, ja tam mám aj taký mohutný zimný kabát s veľkou kožušinou na kapuci a vždy sa pekne nafúknu späť , neostanú nikdy spľasnuté. Vždy dáme takto veci a ukladáme pod našu posteľ do vysuvacieho šuplíka. Máme tam aj periny aj tieto bundy a úplne ok.

ruzasipova
26. máj 2021

@lolazmola Vakuove vrecia a pod postel. Vzdy sa vsetko pekne nafuklo naspat.

lasona
27. máj 2021

Normálne v skrini kde bývajú aj počas zimy..nemám toľko veci. Sme dvaja, ja mám dve bundy a jeden kabát a muž dve vetrovky...to na zimu úplne stačí

eviku777
24. máj 2022

@lolazmola Mam 1.8 m skrinu ktoru mam zvlast na bundy, kabaty, satky, sale, capice, topanky. Mam dvojradove vesanie - zimne bundy a kabaty po sezone idu zavesit v ochrannom vrecku z ikey kazdy zvlast podla farby😂