Umývačka riadu Whirpool

zanaz
8. júl 2024

Ahojte,
nemáte niektorá náhodou podobnú skúsenosť s umývačku riadu Whirlpool?
Použila som obvyklý cyklus avšak na konci sa mi zdalo, že pridlho suší. Každopádne ukázalo sa, že stále odčerpáva vodu, aj keď tam žiadna nie je. (Filter je čistý)
Pri vypnutí umývačky sa sama za 3 sekundy zapne a pokračuje v odsavaní.
Na noc sme ju museli odpojiť, resp. poistky v kuchyni, keďže je vstavaná.
Nestalo sa vám náhodou niečo podobné, neviete čím to môže byť?

Ďakujem. 🙂

vevebono
8. júl 2024

Toto sa mi nestalo.. najskôr nejaké čidlo odpálilo. Ak je v záruke tak na reklamáciu, ak nie, hľadala by som buď servisáka, alebo novú myčku 😂😂

klementinka58
8. júl 2024

mam skusenost taku, ze tuto znacku nikdy viac po 2r nam odisli komplet vsetky spotrebice danej znacky a do 2 rokov viackrat v oprave

vikusjk
8. júl 2024

@zanaz Nam sa to stalo, nasa mycka ma uz ale devat rokov. Aj my mame zabudovanu, ale k zastrcke sa vieme dostat, stolar nam to spravil tak, ze ked vytiahnem vedlajsi spodny suflik, tam je zasuvka na mycku a ruru. Cize som ju vytiahla. Na druhy den robila po zapojeni to iste, tak som ju nechala vytiahnutu a nejako som sa nevedela dostat k servisakovi dva tyzdne, potom som ju opat zapojila a cuduj sa svete, sama sa nejako opravila. Uz neodsavala a od vtedy ide zase normalne

andrea_82
8. júl 2024

Nam odislo cerpadielko. Tiez vrcala celu noc a nedoumyvala. V zaruke prisiel opravar a vymenil. Za rok a pol to spravilo znova, uz som kupila novu. Ale bolo mi to luto, lebo umyvala fakt dobre.

zanaz
autor
8. júl 2024

@vikusjk Tak budem dúfať, že naša má tiež samouzdravovaciu schopnosť 😀