Umývačka riadu pre štvorčlennú rodinu

tvyks
18. apr 2022

Poprosim poradit s vyberom umyvacky riadu..sme 4clenna rodina taka do 400eur max..dakujem

floren
18. apr 2022
alias313
18. apr 2022

@tvyks my sme mali 10 rokov siemens a teraz 3ti rok máme etu a teda nenašla som rozdiel akurát že bola oproti siemens o polovicu lacnejšia,ale mame vstavanú...
https://www.datart.sk/umyvacka-riadu-eta-239690...

rachel36a
18. apr 2022

My sme mali Beko, bola som max spokojna, 3 kose, 3 lopatky, dobre umyvala a super susila...teraz sme nedavno kupili novu a ja blba som sa nechala nahovorit na gorenje...hroza...len 2 umyvacie lopatky takze vrchny kos nie je dobre umytý, celkovo riad nie je tak dobre umyty ako som bola zvyknuta,strasne zle susi, ziadna signalizacia a prebiehajucom programe ani o ukonceni...strasne som sklamana...gorenje uz nikdy viac.. mame tuto
https://www.okay.sk/products/vstavana-umyvacka-...

tvyks
autor
18. apr 2022

@rachel36a a tu beko predtym ste mali konkretne sky typ?

tvyks
autor
18. apr 2022

@ana82 zabudla som uviest ze volnestojacu

rachel36a
18. apr 2022

@tvyks ta sa uz nerobi, mali sme mu 6 rokov...ale tiez sme mali vstavanu...

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tvyks
autor
18. apr 2022

@evamarek77 a typ poprosim🙏🏻

tramtada31
18. apr 2022

@evamarek77 my mame beko, muž chcel ušetriť, lebo iné spotrebiče mame prémiovej značky a ja nie som spokojna. Nedobre susi riad, najmä na plastoch zostavaju kvapky, aj keď mám k programu extra sušenie. Mama, ani sestra takýto problem nemajú.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva233
18. apr 2022

Máme beko už druhú prvá bola užší typ a táto druhá je už 60cm. Obe vstavané. Prvá slúžila cca10r a super. Túto máme zatiaľ 2r. Je to typ din28430 tiež sme spokojní 😉👍

evaachesa
18. apr 2022

Ja len poradím, pozerajte už takú, ktorá sa sama otvorí a ešte suší riad. Potom sa sama vypne. 🙂

zuzzuzi909
22. apr 2022

@evaachesa len to asi do takej sumy nezozenie, tie co som pozerala potom vychadzali viacej.
My mame umyvacku Philco a ta je super, pozerali sme ked sme vyberali dobry pomer ceny a kvality, na spotrebu vody, na vybavenie, na to, ci ma kosik alebo zasuvku a teda ja jej nemam co nejako vytknut, lebo nam dobre sluzi.

tvyks
autor
22. apr 2022

@zuzzuzi909 a co je lepsie?kosik ci zasuvka?

rachel36a
22. apr 2022

@tvyks my sme mali aj kosik na pribory aj zásuvku..za mna to bolo top mat obojo.. teraz mam len kosik a zásuvka mi velmi chyba

zuzzuzi909
25. apr 2022

@tvyks to je asi uhol pohladu a sila zvyku by som povedala. Za mna suflik je dobra vec, to mi tak viac vyhovuje, lebo kosik ten by mi uberal priestor dolu a takto mi nic nezavadzia. Mne to sedi 🙂

evaachesa
25. apr 2022

@zuzzuzi909 aha, tak to som veru nepozerala ako sa pohybujú ceny za tie samootváracie.
@tvyks ja som jednoznačne za šuflík. Malin sme aj košík a ten uberal dosť miesta.

svetlana16
25. apr 2022

My mame volne stojacu Siemens za mna velka spokojnosť... Ma suflik na príbor a je to ovela lepsie ako košíky

simca_13
25. apr 2022

Tiež mám príborovú zásuvku. Mám Philco PDI 1567 DBIT a teda je super. Má sedem programov, využívame ju ozaj často, máločo do nej nedávam. A teda keď som vyberala, tak som aj na hlučnosť dávala pozor, lebo máme otvorenú kuchyňu s obývačkou, tak aby nás to neotravovalo, keď bude pustená 🙂

emmusska
29. apr 2022

@simca_13 kolko ta vysla ta tvoja? Rovnakej znacky som kupovala mamine pred nejakym casom umyvacku a ta veru tiez je z nej nadsena.

simca_13
29. apr 2022

@emmusska Nejakých 430€, plus mínus. Akože pozerala som aj lacnejšie, aj drahšie, ale teda parametre ma oslovili, aj tá zásuvka, tak som potom už mala jasného favorita. U nás bolo dobré to, že môj muž sa nejako do toho aké spotrebiče chcem nemontoval, predsa len ja to používam oveľa častejšie ako on.

tvyks
autor
1. máj 2022

Baby dakujem vam vsetkym..niesom o nic mudrejsia😂 nakoniec to necham na manzela asi..ale chcem sa spytat kedze chcem volnestojacu ,tym padom budem v kuchyni musiet zrusit jednu skrinku..bude mi chybat ukladaci prietor…da sa na tu umyvacku nieco polozit?ci nesmie sa nic pokladat?

simca_13
17. máj 2022

@tvyks Neviem, spotrebiče do kuchyne by som na muža nenechávala, keďže som vedela, že ich vo veľkej miere budem ja skôr používať a nie on 😂 Čo sa týka toho položenia, tak to je podobné ako keď na práčku niečo položíš, teda nejaký zásadný problém by s tým nemal byť.