Umelý vianočný stromček 90 cm

lonely66
27. aug 2024

Ahoj, zháňam naozaj pekný umelý vianočný stromček, vysoký 90 cm, ktorý by ma finančne nezruinoval (cháp tak maximálne do 35-40 €). Kto má dobré skúsenosti s niektorým obchodom? Je jedno, či pôjde o kamenný alebo o online predajcu. Prosím, kto si zakúpil fakt pekný stromček, je s ním spokojný, stromček vyzerá ako na obrázku, pošlite mi nejaké tipy na stránky alebo na predajcov. Nevadí, ak máte stromček aj vyšší, pokiaľ máte naozaj dobré skúsenosti. Aby to nebolo tak, že na obrázku nádhera a domov príde metla. Vopred ďakujem za tipy, ak má niekto skúsenosť.

vanilkovazmrzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lonely66
autor
27. aug 2024

@vanilkovazmrzka neradno menovať? 😀 premýšľam nad tým, že zakúpim do triedy na Vianoce.

lonely66
autor
27. aug 2024

@vanilkovazmrzka minulý rok som zháňala na poslednú chvíľu a už som si akosi nestihla poobzerať ponuky. kým by prišiel, boli by prázdniny 😀 preto pozerám s predstihom

katariiinkaa
27. aug 2024

@lonely66 minulý rok som nám kupovala tu cez black friday v novembri 250cm stromček za 60€ 😀 kvalitovo je super, krásne hustý a neopadával vôbec, tak skús pozrieť, možno niečo nájdeš: https://www.bestent.sk

vanilkovazmrzka
27. aug 2024

@lonely66 vidis 👆😂

lonely66
autor
27. aug 2024

@katariiinkaa Ďakujem pozriem si to 🙂

lakebabe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz