Tyčový vysávač s mopom

21021996
8. sep 2023

Dobry den, dajte mi tip na dobry tycovy vysavac s mopom- dobry tah, nabijanie baterky, dobre zmyva. Dakujem

lenka098123
8. sep 2023

Ja som si nedávno kúpila tento a som maximálne spokojná ROWENTA RY7777WH. Jediná nevýhoda je, že má kábel, ale je to zanedbateľné v porovnaní s výkonom vysávača a mopu-ide dokonca o parný mop, takže žiadne “iba” zotieranie.

marcela64
12. sep 2023

Vyskúšaj pozrieť od Sencoru, ja mám tyčový vysávač tejto značky a veľmi dobrý pomer cena a kvalita. Hlavné je, aspoň teda podľa mňa aby sa s ním dobre manipulovalo, aby nebol ťažký.

jakubkoanjelik
12. sep 2023

Mám Tesla aqua star , za mňa super, len je ťažký.

janisa31
25. sep 2023

tiež som chcela tyčový hlavne preto aby som sa s káblom nemusela trápiť pri vysávaní a u mňa vyhral Sencor, pretože som hľadala niečo také, čo by bolo aj cenovo v pohodke a aj aby dobre vysával 🙂

macilaci
25. okt 2023

Ahojte. Môžem dať do vody, ktorá ide do mopu čistiaci prípravok?

jakubkoanjelik
25. okt 2023

@macilaci môžeš, aké nejaký čo nepení sa odporúča.

macilaci
25. okt 2023

@jakubkoanjelik Savo alebo také podobne asi nie čo 😔🫣.? Máme zvieratá dnu tak dezinfikujem.

jakubkoanjelik
25. okt 2023

@macilaci myslíš savo na podlahy? Alebo obyčajne? Obyčajne by som nedávala určite a to na podlahy podľa toho či pení . Sanytol mi napríklad v mopovači nepení

macilaci
25. okt 2023

@jakubkoanjelik no ja používam univerzalne Savo na dlažbu a hore kde je plávajúca už iba prípravok na podlahu. Čiže dole dám Sanytol.
Ďakujem 🙂