Tyčový vysávač s mopom

a21
4. feb 2023

Baby, prosím poraďte tyčový vysávač s mopom, s ktorým ste spokojné. Pozerám a som z toho... vôbec neviem aké parametre si mám všímať, chcem,aby som mohla vysávať a mopovat zároveň a v prípade potreby sa dal využiť ako ručný. ďakujem za rady

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka8894
5. feb 2023

@a21 ja mam 3v1 eta..vysava aj mopuje naraz a ma aj rucny vysavac...som s nim velmi spokojna aj naraz povysavam cely dom ale to mopovanie som vyuzila asi 2x..podla mna zbytocnost. Rychlejsie a efektivnejsie pozmyvam klasickym mopom. Do vysavaca moze ist len cista voda a na podlahe nechava smuhy a ak je vacsi nanos prachu tak to ako keby len rozotieral

anesim
5. feb 2023

Mam rowentu x flex, da sa umyvat aj na mokro, no to nevyuzivam. Je aj rucny, to vyuzivam na sedackach, alebo v aute. Vyhodou je, ze mozes dokupit este jednu baterku ( ak mas velky dom), ale mne staci ta 1 baterka v pohode na niekolko vysavani ( 3 izbovy byt),dole ma led svetlo, co je super, lebo vidis vsetok prach na zemi

123kika1234
5. feb 2023

Xiaomi mi vacuum cleaner g10, spokojnosť 😊

oliviabb
5. feb 2023

mame asi mesiac 3v1 Eta, akurat bola znizena cena. Uvazovali sme len nad vysavacom, ceny boli na obidvoch rovnake, tak sme vzali radsej 3v1. Na rychle upratovanie som spokojna, pouzivam aj mop, i ked tam si handricku preplacham aj 4x, aby som netahala spinu dalej. Napr. dnes zmyjem klasickym mopom, lebo pod postele mi novy ani ako vysavac ani ako mop nezajde, co ma trochu stve

mataoa
12. apr 2023

@anesim môžem poprosiť aký mate konkrétne? dakujem

sasha871
3. júl 2023

@anesim ahoj aku rowentu konretne mas? Ja zvažujem kupu ale pozeram ze je dost tazky

anesim
3. júl 2023

@sasha871 nieco taketo, ale nie presne tuto 8.6, ale nieco 7,.... , sa mi zda

saxana000
3. júl 2023

@lenocka8894 do vysavaca len voda ale na handricku mozes streknut clin alebo iny cistit a smuhy viac nebudu..ja to praktizujem pri robotickim uz roky..

dollyzv
3. júl 2023

ETA moneto aqua plus a som veľmi spokojná 🤗 mohol by mať len silnejší ťah a väčšiu nádobu na prach ale tak za tú cenu fajn si myslím ;)

sasha871
3. júl 2023

@anesim super vdaka a si spokojna s rowentou? Ako dlho ho mas? Ťah Dobry? Aj na kobercoch?

lenocka8894
4. júl 2023

@saxana000 dakujem ❤️ vyskusam 🤗

jakubrianka
4. júl 2023

@123kika1234 ahoj, ako si spokojná so sacou silou? Je bezsáčkový? Tiež by ma zaujímala nabíjacia stanica, či nie je moc veľká… ďakujem ☺️.

anesim
4. júl 2023

@sasha871 2,5 roka, baterka drzi tak ako na zaciatku. Koberec mame len jeden mini a ten povysava . Okrem toho vysavam s nim sedacku, a to tiez dobre povysava.