Tyčový vysávač, ktorý zvládne aj psie chlpy

nina004
16. okt 2022

Dobrý deň, poradíte s ktorým tyčovým vysávačom máte dobré skúsenosti a zvládne aj psie chlpy? Máme austrálaka ,ktorý plzne dosť. Vysávač by som chcela hlavne do kuchyne, obývačky a chodby na také rýchle povysávanie. Ďakujem za rady

mediana
16. okt 2022

Xiaomi, mame border koliu

lija22
16. okt 2022

@nina004 australsky dobytkar? inac xiaomi som mala necely rok do zadu, ten model uz sa nevyraba ale bol perfektny, uplna laska, aj na psie chlpy. teraz mam iny a tiez je dobry. kupujem tycovy zhruba raz za dva roky a ked nejdem pod 200€ zatial boli vsetky ok

syslik81
16. okt 2022

shark vysavac je super ale drahsi ...

matula77
16. okt 2022

u nas hoover - mamina ma doma, segra a ja mam objednany 🙂 a zvladne male dieta, psa a dve macky :D

nina004
autor
16. okt 2022

@mediana @lija22 A viete aj presný typ vysávača? Máme austrálskeho ovčiaka, ten má skôr vlas ako klasický chlp niečo ako borderka. Od xiaomi máme robotický vysávač tretím rokom a som veľmi spokojná. Tak by som naň mrkla. Myslím ,že tyčový nebude tak vyťažený ako robotický,ale máme malé dieťa a druhé na ceste ,tak potrebujem by zvládol omrvinky a drobnosti ,ktoré hlavne pri jedle padnú na zem. + Okolo stola mám stále chlpy a tie mi robot.vysávač,tak dobre nezoberie

nina004
autor
16. okt 2022

@matula77 a viete aj typ ,aby som naň pozrela?

rodinnefoto
16. okt 2022

Za mna dyson.

mediana
16. okt 2022

@nina004 ten náš typ sa už nevyrába, ale myslím ze akýkoľvek od nich je dobra voľba. Naš bolo tiež okolo 200e. Ja ráno pobeham tycovym, lebo tých chlpov sa za noc nahromadi neviem akým spôsobom, a keď ideme doobeda von, púšťam robotický 🙂

macko1007
17. okt 2022

@nina004 mam electrolux a borderu,chlpy pekne vsetky povysava stoji cca 160€

janisa31
17. okt 2022

tyčový máme, od Sencoru a dokonca štyri v jednom a nemenila by som, aj povysávam, aj zmopovať môžem hneď a veľa času mi to ušetrí a tá naša má ešte aj takú ostrú srsť, čo sa zapicháva, ale teda vysávač si s tým poradí jedna radosť 🙂