Triediaci kôš/ koše na triedenie odpoadu do kuchyne

lubik87
4. apr 2021

Kočky hľadám veľké koše na triedenie odpadu /50/60l menšie nechcem, do kuchyne...ak máte také kde ste kupovali.. rada si veci najprv obchytam ale teraz je to problém tak si rada prečítam recenzie 🙂....tak sem s fotkami linkami atd ďakujem ☺️.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubik87
autor
4. apr 2021

@cocolino234 jeej tieto som.presne obzerala len som sa bála či sa nerozpadnu keď sú také lacné 😅 tak vravíš že dobrá kúpa ? 🙂

monykam
4. apr 2021

ja som ich minule tiež pozerala, ale čo recenzia to zlé, každý písal ako pri prevoze sa už dolámali , tak ma to odradilo presne od nich

lopka1313
5. apr 2021

Skus ikea sortera. Mam mensie (37l) a su paradne, ale maju aj 60l velkost 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lopka1313
5. apr 2021

@beata_k nedavame vrecia. Je to na triedeny odpad - papier a plasty. Papierovy kos je vzdy cisty a ten plastovy obcas oplachnem. Vynasam to vsak normalne cele s tym, ze 'ucel cesty' je vyniest kos... ono odpad do triedeneho zberu ma ist bez vreca, takze aj tak by mi boli zbytocne...

catherinah
5. apr 2021

Mna zaujima, tie koše zmestite do kuchyne, ci kde ich máte? Ja ich chcem mat po ruke, ale zas nechcem pol kuchyne mat iba kose s odpadkami (papier, bio, komunal, plasty).
Ďakujem za odpovede 🙂

lubik87
autor
5. apr 2021

@catherinah jasné mám na to miesto.nejak sa samo vytvorilo 😁mám v pláne tam napchať minimálne 4 koše..ak by sa podarilo dám aj 5 ..ja mám na to vymyslenú "skrinku" zároveň s pultom takže ako keby potiahnem kuchyňu do L ka o ten kus..vychádza to rovno pri dreze takže super 🙂keď sa mi to podarí určite dám foto🙂