Teplovzdušná fritéza

hrabovo
1. sep 2024

Dievčence, pekný víkend 🙂
Chcela by som si kúpiť teplovzdušnú fritézu od Xiaomi, sme 2 ks doma najčastejšie. Pozerám s objemom 4,5 litra. Ktorú konkrétne máte a ste s ňou spokojné? Takisto mi môžete odporučiť aj vysávač tejto značky, recenzie naň z vašich osobných skúseností. Najlepšie bez možnosti mopovania. O inú značku nemám záujem.
Ďakujem

tramtada31
1. sep 2024

My mame philipsku, ale čo som nazbierala skusenosti😀 tak by som si kupila väčšiu ako tých 4,5 litra, lebo keď robím napriklad hranolky, prepecu sa bez otáčania tak na jednu porciu. Dalej by som brala s nastavením led displaya (my mame ešte manualne koliecko a to keď pracujes, nie vzdy máš čisté ruky a šmýka sa) a ešte by som si kupila s okienkom, nech vidim stav bez neustáleho otvárania. A inak celkom ju používame, ja mám rada chrumkave pecivo s zvykla som si aj to z obchodu dávať do rúry, teraz si ho dávam do tejto fritezy. Odporucam k nemu dokupit aj peciaci papier do fritezy, nemusis potom po každom jedle fritezu umyvat, lebo po vybratí papieru zostane cista

lakebabe
1. sep 2024

@hrabovo kúp väčšiu , mala som prvú Klarstein takúto 4,5 l a sme len dvaja bola nám mala. Chvalabohu sa pokazila po roku , vrátili peniaze, tak som dolozila a kúpila Tefal XXL a super naraz spravím aj zemiaky aj mäso aj zeleninu, nie ako predtým, ze zemiaky studené, kým sa mäso potom upieklo

anickababickw
1. sep 2024

kúp si hlavne štvorcovu, nie okrúhlu

hrabovo
autor
1. sep 2024

@anickababickw áno, toto je štvorcová, čo mám vybratu.

kaktusik007
1. sep 2024

za mna, co sa tyka takychto kuchynskych pomocnikov, jednoznacne tefal. Oni maju take tie automaticke programy a fakt to je premakane - ci u grilu, ci u rury ci teplovzdusnej fritezy. Preco chces zrovna xiami?