Tempo Kondela posteľ

18. feb 2024

Kúpili sme od nich posteľ dnes pokladali a keď muž ľahol (80kg) zlomil sa rošt má išlo poraziť ako postupovať veď tá posteľ nebola používaná ani 5 min nemám záujem o ich produkt a chcem vrátiť peniaze poradíte ďakujem

egonsk
18. feb 2024

neverim, ze sa ti to podari. Ja mam od nich gauc a hned po rozbaleni bol zly diel, reklamacia sa tahala hrozne a kvalita nic moc, teda hlavne unosnost urcite neni ako napisali, lebo po par mesiacoch sa vysedel roh.

jarmila2010
18. feb 2024

skus sa im ozvat a vysvetlit im,co sa stalo...asi to bude,uz len na reklamaciu,lebo odstupit od zmluvy,uz so zlomenym rostom sa asi nebude dat...ja mam s nimi zlu skusenost s nekonecnou reklamaciou(natahovalo sa to 4mes)...vyhovaracky...akoze opravy...nevybavena reklamacia v termine...az som sa vyhrozila soi ,tak mi vratili €...som povedala,ze nikdy nic viac od nich nekupime...

autor
18. feb 2024

@jarmila2010 určite im ráno zavolám a zavolám aj na soi nenechám sa odbit ani spať neviem od tých nervov ešte spime na zemi na matracoch, a ako reagovali na soi?

jarmila2010
18. feb 2024

vtedy konecne vratili € na ucet...sedacka bola nekvalitna..vsetky svy sa na nej vytahovali a parali...odbili nas tym,ze sme ju nespravne pouzivali😅po case som im poslala dlasie fotky,kde sa latka vytahovala aj pod opierkami,kde sa,ani nesedeloa ziadala som,nech ju zoberu na reklamaciu-(vsetko potom ries emailom,az mas dokazy)...zobrali a chvalabohu a nestihli vratit do 30dni...pisala som im a hrali mrtveho chrobaka...az som im dala ultimatum,ze ak do tyzdna nebudem mat kupnu cenu sedacky na ucte,tak vec posuniem soi...a bolo..este v ten den napisali,ze mi ich posielaju na ucet

vanilkovazmrzka
18. feb 2024

reklamacia

idemo
19. feb 2024

Mali sme rovnakú skúsenosť. Napisali sme reklámaciu, prišiel taký chlapec, popozeral a výsledok nesprávne používanie. Nikdy viac!

jarmila2010
19. feb 2024

@idemo mali ste sa odvolAt a nedat im pokoj...sa spoliehaju ,ze ludiA sa nato vykaslu...otrasny pristup maju