Tefal Duetto hrnce

denjelka
17. jan 2024

Ahojte, mame pod stromček som kúpila sadu hrncov Tefal Duetto. Po jednom použití sa na dne objavili taketo škvrny. Hrnce sa neposkrabali ani sa nic nepripalilo, tak neviem. Dá sa to podľa vás reklamovať alebo neviem čo s tým.
Ďakujem 🙂

lucik194
17. jan 2024

my ich mame tiez, nase boli umyvane v umyvacke a detto....... zostavaju flakate

toto nie je na vyreklamovanie, co uvedies ako chybu?

cookie29
17. jan 2024

sol? dava sa az ked voda vrie. Neskusila dat hned?

denjelka
autor
17. jan 2024

@lucik194 ja som ich práveže v umývačke ani neumyvala a soľ nie , davame tiež az ked vrie.ja len že či to nieje nejako poškodené ta vrchná vrstva a môžeme na tom normálne ďalej variť

lucik194
17. jan 2024

@denjelka nie je nic poskodene, ked to umyjem normalne pod točkou ziadne flaky nezostanu......

beata_k
17. jan 2024

@denjelka poskodene nie su, len nevyzeraju dobre

marca12
17. jan 2024

Ja pouzivam cif na nerez a s tym su hrnce po umyti ako nove. Ale castokrat staci aj hubka a jar. Su to kvalitne hrnce,nerez takto reaguje. Obcas ich prejdem takym pripravkom na nerez. Je to husty krem,tym vydrhnem hrnce a su krasne.

denjelka
autor
18. jan 2024

@marca12 ďakujem skúsim🙂

nixie144
20. jan 2024

@denjelka mam tieto hrnce od decembra, varim na indukcii a umývam v umývačke. V návode bolo, že ich pred prvým použitím treba vytrieť jedlým olejom. Či to nebude váš problém. Inak vaše sú použiteľné, len dizajn ostal trochu iný.Netuším prečo sa to malo vytrieť, ale zrejme to bolo dôležité. Moje sú ako nové stále.

marca12
20. jan 2024

@nixie144 Ja som nevytierala olejom a nic sa im nestalo. Niekedy z umyvacky taketo vyjdu,ale vycistim ich cifom na nerez a su krasne.