Tablety do umývačky riadu - Denkmit nature verzus Denkmit Revolution

xxxxxnnnnn
16. jan 2023

Denkmit nature verzus Denkmit Revolution do umývačky riadu.

Požívam Lidl kapsule, ale o ničom - poháre špinavé, i keď mám soľ a leštidlo.

Ktoré sú lepšíe?

Ďakujem

ukulela
16. jan 2023

Mam teraz revolution, mala som nature . Oboje bez ostatnych produkrov, davam len tablety. Bez problemov. My mame makku vodu...ja odem po cene. Skor riesim dlzku programu, dostatocne teplu vodu atd....

zuzkaa1991
16. jan 2023

@xxxxxnnnnn ja som vyskusala rozne .....ale za mna naj je jar platinun( zlto modro zelene kapsule)
To jedine mi krasne vyčistí dokonca renez.....teraz som mesiac nemala tak s octom som musela doumyvat

kiwi3
16. jan 2023

ja si tiez myslim, ze problem bude skor v umyvacke alebo jej nastaveni, lebo ja som teda nikdy nemala pocit, ze by vysledok zasadne zalezal na kapsuliach. pripadne pohare mozu byt zle ulozene, to byva pri poharoch hlavny problem

viestta
16. jan 2023

Spinave alebo vyzeraju akoby boli od mlieka. Niektore sklo nie je vhodne do umyvacky a potom casom zmatnie.

zuzkaa1991
16. jan 2023

@kiwi3 ja som vyskusala lidl somat cif finish a este neviem co jedine jar vycisti mi riad takze mycke nevidim problém mame ju 5r cistim ju pravidelne

kiwi3
16. jan 2023

@zuzkaa1991 a to nemate problem s teplotou vody? nechapem, ako moze jedine jar vycistit...

kaktusik007
16. jan 2023

@kiwi3 aj u mna jedine jar platinum, a to pouzivam aj sol a aj lestidlo este extra.... proste tvrda voda, nepomozes si..... a to mam nastavenu tvrdost vody v umyvacke na najviac 🤷🏼‍♀️
a fakt som skusala vsetko - finish, somat, lidl, dm..... u finishu a somaru to bolo raz tak a raz inak..... u jari platinum sa mi este nestalo ze by to nebolo ok umyte, tak za mna je jednoduchsie byt verna znacke ako trpnut ci riady budu umyte ok...

lady_hurts
16. jan 2023

@xxxxxnnnnn my máme tvrdú vodu a dávam Denkmit kapsule revolution. Maximálna spokojnosť.

zuzkaa1991
16. jan 2023

@kiwi3 nemame problémou s teplotou vodou byvame v dome ;) jedine co mame je velmi tvrdá voda takze bezne davam sol aj lestidlo a jar a ako pisem jedine to mi umyje vylesti riad ked náhodou nemam a nie je v akcii tak som kupila ine značky preto mam vyskusane viac

zuzkaa1991
16. jan 2023

@kaktusik007 my mame tiez velmi tvrdú vodu ale nepamätám ze sme nastavovali mycku 🙈 kedze nevieme ani aku tvrdu mame len vidime aky kamen sa robi v kanvici a pri ohreje vody ;)

kaktusik007
16. jan 2023

@zuzkaa1991 ja tiez neviem presne cislo, ale umyvacku som si nastavila na najvyssiu tvrdost - a trochu pomohlo... skuste sa pohrabat v nastaveniach, ak dojde jar mas nejaku sancu ze to umyje ;)

zuzkaa1991
16. jan 2023

@kaktusik007 akoze umyje mi riad ale co sa tyka hrncov nula bodov 🙈🙈
Inac poháre vlastne vzdy som mala ciste.malokedy mliecme flaky