Tabletky Denkmit do umývačky riadu

skoco
29. máj 2018

ahojte
pouzivate niektora tieto tablety?

https://www.mojadm.sk/denkmit-nature-tablety-do...

chcela som kupit ale citam ze nepouzivat na kratke programy a ja pouzivam len 30min program. iny mi zatial nebolo treba. tak som zmatena. mate niektora skusenost? a pridavate este lestidlo alebo nieco? nepisu ze je all in one a zaroven ze nekombinovat s inymi prostriedkami
dakujem

anielicek009
29. máj 2018

Ja som kdesi citala ze velmi dobre tablety do umyvačky su z lidla.

anielicek009
29. máj 2018

Ale osobne som ich este neskušala kedze svokra použiva iba finish

saraz
29. máj 2018

mne sa zdaju najlepsie z kaufandu, ani finish ani lidl mi tak dobre neumyli. Mamka si chvali aj tie z Dm ja som neskusala

janulik1108
29. máj 2018

Tieto tablety pouzivam, vyborne umyju riad, ale len na dlhy program. Ked date na kratky, neoplachne sa dobre riad, v umyvacke ostane biela voda. Na kratke programy odporucam kupit tekuty pripravok do umyvacky.

lilyianka
29. máj 2018

@skoco tieto nepoužívam...kupovala som finish a striedam ich s tabletami z lidlu....pouzivam aj lestidlo i sol

dzulik_
29. máj 2018

nemám konkrétne tieto, ale tie obyčajné z DM a všimla som si, že mi po nich smrdí príbor a niekedy aj celá umývačka trochu smrdí.. pri iných tabletách (Finish, Jar) sa mi to nestalo, tak neviem či je to tými tabletami alebo čím, lebo umývačku čistím tekutým čističom na umývačky 😔 ale umyjú riad rovnako dobre ako iné značky 😉

olinka166
29. máj 2018

ja som začala používať somat gél a tablety už nechcem ani vidieť😉

sweetdreams
29. máj 2018

ja používam Jar Platinum a podľa mňa sú bezkonkurenčne najlepšie (ale aj najdrahšie...)

snehuuulienka
29. máj 2018

Pre mňa sú naj kapsuly gélové citrónove JAR

ivka27101
29. máj 2018

Ja som mala uz aj jar aj finish aj somat aj kaufland a momentálne skúšam tie z lidla na krátkom programe a zatiaľ všetko fajn kapsuly sa rozpustia aj pekne umyjú

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ma77
29. máj 2018

Aj mne sa tie jar zdaju najlepšie čo sa tyka umytia aleneviem prečo sa mi nechcu skoro po každom druhom umyti rozpustit tie z lidla sa rozpustaju vždy ale vyriešila som to tak že napichnem tu jarovu tabletku a vtedy sa rozpusti 😉

katulienkax
29. máj 2018

Mam tablety z DM, iný typ ale už nekúpim☹ nevedia umyť čajové škvrny ani pri 70C a na plastových miskách alebo nádobách z teflonu ostáva biely povlak☹ taniere a pribor umyje OK .

verronica
29. máj 2018

@katulienkax ja kupujem z do tie obyčajne nie 3 v 1, osobitne soľ a osobitne letidlo a riad ako z reklamy

slizicek
29. máj 2018

Ja pouzivam iba tieto..za mna spokojnost, hladala som nejaky kompromis kedze nemame kanalizaciu. Parkrat sa mi stalo ze sa nerozpustili, ale to som nemala dlhsie vycistenu umyvacku a nepridala som sol(mame velmi tvrdu vodu). Pouzivam ich par rokov a minuly rok som zacala pouzivat aj lestidlo a vyuzivam vacsinou program eco na 50°C. Ja som ai na ne zvykla a nemenila by som..pravda je ze z tejto rady DM vyuzivam viac veci..

dzulik_
30. máj 2018

@sandra151 kapsuly do umývačky dávaš do práčky na prečistenie?? 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulik_
30. máj 2018

@sandra151 to by mi nenapadlo 🙂 super, lebo ja som čítala, že ocot je moc agresívny, keď ho dáš do práčky na prečístenie a na vysokú teplotu, takže toto je fajn alternatíva podľa mňa 😉 určite vyskúšam, ďakujem za tip 🙂

bejka213
30. máj 2018

Ja mám tieto z dm a v pohode. https://www.mojadm.sk/denkmit-tablety-na-automa.... Tieto su vhodne aj pre kratke programy.
A este pouzivam uz dlhsie tablety z Lidlu a tiez som s pokojna.

jachin
30. máj 2018

Ja používam presne tieto ( striedam s kauflandovými). Na nich je písané, že treba používať nízku teplotu, nevšimla som si žeby tam bolo nepoužívať krátky program. Ja som s nimi spokojná, program používam bud hodinový, alebo trojhodinový. Na krátky program som neskúšala. Leštidlo mám nadávkované v umývačke.

skoco
autor
30. máj 2018

@olinka166 v com je gel lepsi?

skoco
autor
30. máj 2018

@katulienkax mam somat gold a caj neumyje tiez. ba to treba hrubu silu. a povlak ostava tiez na plaste a hrncoch a panviciach. mame velmi tvrdu vodu. asi to je tym

skoco
autor
30. máj 2018

@slizicek my mame tiez zumpu. preco kompromis? ostatne su do zumpy zle?

skoco
autor
30. máj 2018

@dzulik_ daj len na 60 ocot a pomoze to od usadenin kamena

sofinka156
30. máj 2018

@skoco ja ich pouzivam a su super ..na striedacaku s tabletami od cifu ...lenze pouzovam len eco 3hod.program kedze umyvam hrnce no proste vsetko a davam estw aj lestidlo aj sol aj vobh

skoco
autor
30. máj 2018

dakujem vsetkym za prispevky

slizicek
30. máj 2018

@skoco nie u nas je to rozdelene tak ze zo zachoda ide zo žumpy cisternou do čističky ale kuchynska voda ide do kanala a ten sa trati v poli, cize aby to prilis "nevonali" chemiou a aj aby sme chemiu nepustali do pody..

dzulik_
31. máj 2018

@skoco ocot sa mi zdá dosť agresívny, aby v tej práčke niečo nerozožral 😉

skoco
autor
1. jún 2018

@dzulik_ hej ale ked ho das iba na 60stupnov? na to som reagovala ze nebude na 90, iba na 60, on ma aj vyssiu teplotu varu

a este je kyselina citronova, ta sa dava ku vsetkej elektronike, napr ku konvici, kavovar atd, je vraj este silnejsia ako ocot

luliu
1. jún 2018

@dzulik_ pracku čistim len octom na 90, nie je nic lepšie. A určite sa práčke nič nestane 😉