Svetlá na stromček

17. aug 2024

Možno skoro ale nevadí 😂 mám stromček vysoký myslím že 210alebo 220cm mala som na ňom svetelnú reťaz dlhú 20m tento rok chcem objednať jednofarebné žlté a biele čiže dám dve reťaze ale chcem niekedy asi zapínať len jednu a preto váham v ponuke je dlhá 16m alebo 24m a neviem ktoré dve zobrať 🤔 keď zoberieme 24 dokopy to je 48m reťaze zas nech tam nie sú len svetlá 😂 ale zas sa bojím že keď kúpim 16m a zapnem len jednu že to bude také prázdne čo by ste robili. Rozmýšľala som aj jednu takú a jednu takú ale to zas neviem ktorú farbu sa rozhodnúť 😂😂😂 a ak niekto dávate takto dve reťaze dávate ich nejako subezne tie svetielka že obe reťaze ťahať spolu alebo dávať rozostupy medzi farbami.

Druhá prosba neviem nájsť svetelný záves na okna 2x2 metre ale tepla biela a aby sa dali dve súpravy medzi sebou spojiť. Ja som dva roky dozadu objednala už neviem odkiaľ nikde ich už neviem nájsť to boli takéto. Poradíte? Lebo ja mám studenú bielu

lubossi
17. aug 2024

48m to uz budeš chodit okolo so slnečnými okuliarmi :D
16m postaci keď ich nebudeš otáčať ale slalomovat na viditeľnu pol časť tak mas o tretinu viac

My mame 20m prepinatelnych. To je bud svietia žlto, bielo, farebne alebo bielo a postupne zhasinaju a podobných nevtieravych efektov. Tlačítkom si to zmeníme podľa nálady

kitycat
17. aug 2024

Ja mam maly stromcek, ale robim tak, ze zozadu taham snuru az ku kmenu a v predu po okraji vetviciek

autor
17. aug 2024

@lubossi a aké máte prosím to nie sú tie drahé?

malaopicka
17. aug 2024

Neviem koľko máme metrov, ale mám okolo 3000 svetielok a nepríde mi to veľa 😃 ale máme stromček vždy tak 2.80m. Tiež dávam až ku kmeňu a na vetvičky a vrstvám 3-4 šnúry cez seba, aby nikde nechýbalo.

katkaazoran
17. aug 2024

My sme pred niekoľkými rokmi kupovali svetielka na stromček z https://www.kokiskashop.sk/dom-a-byvanie/vianoc.... Stromček mávame živý cca 270 - 280 cm vysoký a dávame naň reťaz 40 m dlhú s rozostupom svetielok 5 cm . To mi stačí, aby som stromček omotala 2 krát (bližšie ku kmeňu a na okraj).

lubossi
18. aug 2024

Nie práveže. Z tesca nejske. Na fotke ten istý stromček a tie jedny svetielka