Sušička vedľa vane

16. aug 2024

Ahojte dievčatá. Prosím Vás. Doteraz sme mali susicku na práčke v kúpeľni. Práčka sa pokazila, kúpili sme novú, no, nevšimla som si rozmer / hĺbku. Čiže, susicka je širšia vzadu ako práčka, cca 15 cm. Mame medzikus no manžel si nebol istý, či ta práčka udrží sušičku, tak sušičku stúpol hneď vedľa vane, kde je len sprchový záves, ktorý bráni ciapaniu vody. Teraz neviem ci dat sušičku na pracku aj keď je práčka užšia, alebo nechať sušičku hneď vedľa vane 🤷‍♀️práčka sa vymeniť nedá, doviezli ju pred cca mesiacom, inštalácia bola až včera, bneboli sme doma. Čiže práčka zostať musí a nemám kam inde v byte sušičku dat. Už som zúfalá, ako by ste to vyriešili? V kúpeľni inde nevojde. Mala panelákova kúpeľňa. Ďakujem

doriiis
16. aug 2024

Môžeš dať kľudne s medzikusom na pracku
Predpokladám,že práčka je zadnou stranou pri stene,stačí ju odtiahnuť trošku tak,aby sadla sušička tesne k stene.A práčka a sušička sa dajú zgurtnovat dokopy

autor
16. aug 2024

@doriiis nebude problém,.ze je práčka užšia? Muž sa bojí, ci mi to raz nedrbne na hlavu 🤦‍♀️

doriiis
16. aug 2024

Nedrbne...aj my to tak máme.Susicka je hore,práčka dole.

katarinaba
16. aug 2024

Mnoho ludi ma susicku aj na slim prackach. Vyriesili to tak, ze medzi pracku a susicku dali dosku, alebo urobili akoby stolcek, kde na vycnievajucu stranu pripevnili nohy, ktore susicku este podopieraju.

h2
16. aug 2024

Absolútne nie je problém dať sušičku na práčku. Je vylúčené, aby ti "drbla na hlavu", keď bude pretŕčať dozadu k stene.

colsami
16. aug 2024

Aj u nas tak

ukgirls
16. aug 2024

moze ist susika na pracku,ale ak si chce byt mm isty a poistit si to nech si vyrobi akoby z lat nohy a na to da policku a tym zaisti vzadu este sisicku aby ju zaistil . ale podla mna to nebude treba v pohode to udrzi

katica06
16. aug 2024

Tiež mám na seba ale 15 cm je moc, mne trčí 8cm , tuším výrobca uvádzal max 10 cm, možno vaše je iné

luxus10
20. aug 2024

pracka je tazsia ako susicka...udrzi ju...