Staval niekto dom na kľúč cez Dom Snov?

muska2
29. dec 2021

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto staval dom cez firmu Dom Snov. Aké máte skúsenosti a koľko vás to reálne stalo? Nejaká výbava štandard, manžel si vie veľa veci urobiť sám. Uvádzajú cenu od 39.000. Alebo myslíte, že je lepšie ísť do klasického murovaného? Chceli by sme sa zmestiť do sumy cca 120.000. Ďakujem za každú radu ;)

bibina32
29. dec 2021

@muska2 skús napísať na fórum Modrá strecha.

majasalvator
29. dec 2021

@muska2 tá cena je dnes nereálna išli hore z cenami tak ako všetko v stavebníctve .Záleží od domu ktorý sa vám páči .Ja mám ponuku na Stilo a ten teraz ide cez 90 000 e.Do troch rokov mám čas na postavenie.

adka3321
29. dec 2021

@muska2 tie ich katalogove ceny su iba zakladny standard. ak chcete nieco navyse (sadrokartonove stropy, lepsie interierove dvere, podlahy, podlahove kurenie, trojsklo na okna, cierny komin na krb, posuvne dvere z obyvacky na terasu atd atd.) za vsetko sa priplaca a cena sa teda navysuje. my sme minuly rok stavali stilo absolut s predlzenou obyvackou a z daleka nam to nevyslo podla tej ich katalogovej ceny. nam to vyslo cca 85tisic, ale ceny isli hore, tak ratajte so zvysenymi nakladmi

muska2
autor
30. dec 2021

Jasné, rozumiem. Ďakujem 🙂 takže pri skromnejších požiadavkách by sme sa do tych 100.000 mohli zmestiť. A ako sa vám býva v takomto domčeku? Je cítiť rozdiel medzi montovaným a murovaným?

adka3321
30. dec 2021

@muska2 nam sa byva dobre, jediny rozdiel medzi montovanym a murovanym je asi v tom, ze v tom montovanom je dost pocut cez steny 😬😬 inac nevidim nejake rozdiely. my sme spokojni

m_
30. dec 2021

@muska2 na FB sa na nich ktosi pýtal a v diskusii som našla aj toto... https://m.facebook.com/DOM-SNOV-alebo-nočná-mor...
Hľadala by som recenzie na danú firmu či už na FB alebo aj internete🙂

ajko2011
30. dec 2021

@muska2 my sme si boli zisťovať presne cez nich dom pred 2 mesiacmi. Ako dom vyzerá dobre, je riešený tak, že nám by vyhovoval len v tej cene, čo uvádzajú 39 000€ je len základ. Pýtali sme sa ich aj na komplet dokončený dom a tam treba počítať minimálne 100 000€. Samozrejme záleží aj od náročnosti a vybraného materiálu.

muska2
autor
30. dec 2021

Ďakujem vám

petra7797
1. jan 2022

@muska2 mi sme si dali all inclusive mame 3 izbový stilo konečná cena 95 000€ ani o cent naviac koľko nám povedali Na začiatku toľko sme zaplatili 🙂

zuzka3211
22. apr 2024

@adka3321 Pekný deň. Mohla by som Vám napísať? Ďakujem