Starostlivosť o koberce s dlhým vlasom

hipuska
3. sep 2020

Prosím vás, dievčatá, kto máte tie koberce-umele, vlas 5 cm. Aká je starostlivosť? Myslím dá sa povysávať? Chcem ho do chodby, kde je potreba vysávania každy deň. Nosia sa mi tam dosť kamienky- nemáme prístupovú cestu takže všetko mám dnu.

evitka83
3. sep 2020

@hipuska uz nikdy viac, cim nizsi vlas tym lepsie

havana40
3. sep 2020

No za mna tiez nie. Velice zle sa to vysavalo dala som ho prec

korra
3. sep 2020

takisto....ono sice vyzera to krasne...aj prijemne...ale udrzba dost naprd....mozno na nejakom menej frekventovanom mieste....

tncka
3. sep 2020

@hipuska ja ho mam v obyvacke a pohodka. Kazdy den vysavam,umyvam,v lete ho prevesim cez branu a riadne vystriekam hadicou a vanishom vydrhnem. Je krasny a teplucky a nevzdam sa ho aj ked je s nim mozno viac roboty. Ale do chodby teda nie

hipuska
autor
4. sep 2020

@evitka83
@havana40
@korra
@tncka ďakujem. Nejdem doňho. A to som uz mala skoro kúpený. Len sa nedalo platiť kartou, takže dnes donesiem kes. Ale teda máte pravdu. ja na tej chodbe dakedy vysavam aj 2x denne, keď su kamienky a keď ich nechcem mať po celom dome

hipuska
autor
4. sep 2020

@evitka83
@havana40
@korra
@tncka dievčatá a do detskej izby? Deti sa už nehrajú s autíčkami na zemi, Max. Nejaká kartová/spoločenská hra

tncka
4. sep 2020

@hipuska pokial v izbe nejedavaju tak v pohode,dokonca im bude na zemi od spodu teplejsie

flowerbomb
4. sep 2020

Mali sme v obyvacke krasny zeleny. Po case sa zacal spinit kedze mame aj psa ,ktory je dnu ,ale cez den ma pristup aj vonku. Dali sme ho do cistiarne a po donaske som mala pocit,ze je rovnako spinavy ako predtym a dokonca ako keby stuchol. Bol velmi husty a vysoky a tak asi poriadne nedoschol. No katastrofa,ale bolo mi luto ho len tak vyhodit. Az som nanho vyliala lak na nechty ked som lakovala a to uz letel von bez vahania. Za mna uz taky koberec nie....