Stále špinavé tričko z prania

tom_i
26. aug 2022

dievčence nie, že vypratá vreckovka, či servítka, ale celá škatuľka cigariet. (nie ja, ale pán tvorstva). prala so to už 3 krát, ale to tričko čo tam bolo je stále zasvinené (ponožky, slipy ... kašlem), ale to tričko ma štve. 4o mi ostáva, len ten valček? lepiaca páska? alebo kôš (čo by som ja najradšej urobila)

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriiis
26. aug 2022

Tiez si myslim ze kos je najlepsie riesenie

veronikaszabova
26. aug 2022

@tom_i tiez sa mi podarilo oprat muzovi krabicku cigariet 🙂 susicka to vyriesila za mna 🙂

tom_i
autor
26. aug 2022

@pharma moje nie je, ja sa len (tak nenápadne) uškŕňam, že Ha, včul maj pol hodinové monológy o dokonalosti (nie, ani nepípne). Tričko je pána tvorstva, ja som v práci, ale tak si to vychutnám keď prídem. len som mu ráno povedala, nech sa rozhodne čo s novou "dekou"
@veronikaszabova sušičku nemám, kúpim mu valčeky a nech sa ihrušká, kým to nepraskne do koša (čo pochybujem, lebo toto bolo jeho naj tričko 😂

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sojorez
26. aug 2022

Tricko osprchovat prudom vody, rucne viackrat preplachnut, pracku dat prat naprazdno.

ninusa221
26. aug 2022

Ja vzdy pozeram vrecka ale teda mne sa podarilo oprat bratov mobil v cestovnej taške. Ten pocit ze mu rodicia kupia novy bol neopísateľný este mi poďakoval😄😄

veselo_neveselo
26. aug 2022

Ak mas kamosku co ma susku doma, popros nech to presusi. Po jednom raze bude ako nove.
Inak, sirokou paskou, a za polhodku je hotovo 🙂

ikonica
26. aug 2022

Ano, ostava asi len ten valcek, mozno by pomohla susicka... Ja som tak minule oprala plnu pracku ciernych veci s dvoma plnymi balikmi vreckoviek 🤦🤦🤦 tiez pan tvorstva si neskontroloval vrecka....