Spotrebiče Beko

ema229
12. nov 2022

Zdravím, ako ste spokojný so spotrebičmi značky Beko?? Ďakujem

katica06
12. nov 2022

@ema229 s akými? Mám od nich myčku 8 rokov, práčku a susičku 4 roky všetko bez problémov

lalala94
12. nov 2022

My sme mali od nich indukciu, rúru, mikrovlnnú rúru, americkú chladničku. Chladničku sme museli meniť hneď po doručení, pretože nefungovala (za to ale nemohli, poškodila sa pri prevoze), indukcia nám tiež nefungovala dobre - vypínala sa, ak boli zapnuté viac ako dve platne a nefungovala funkcia boost, čiže po reklamácii sme ju vymenili. Mám pocit, že rúra nehreje úplne rovnomerne, ale neriešim, mikrovlnná rúra ok. Každopádne sme boli spokojní s ich záručným servisom - rýchla komunikácia, dobrý technik. Nevykrúcali sa, keď sme dostali papier od servisáka, že je výrobok poškodený a oprava nie je možná, nemali problém vrátiť peniaze. Druhýkrát by som si od nich už spotrebiče nekúpila, ale zase ten servis a proces reklamácie to vykompenzoval, čiže nemôžem byť úplne negatívna.

marsmykkok
12. nov 2022

@ema229 neohúri ale ani nesklame za mňa, pomer cena/kvalita ok. Mám Beko chladničku a sušičku bielizne.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeanne14
12. nov 2022

@zoro9836 Hisense telka nám šla dva dni. 30 dni sme čakali na to, aby nám vrátili peniaze. Ani ju opraviť nevedeli 😀

bibistec
12. nov 2022

Neodporúčam. Mali sme umývačku , vydržala asi 8 rokov. Nekvalitná.

ema229
autor
13. nov 2022

@bibistec nám Bosch vydržala 4 roky takže 8 rokov sk myslím že je výborné😀

akinomel
13. nov 2022

@marsmykkok máme elektrickú multifunkčnú rúru cca 8 rokov bez problémov

kristiii
13. nov 2022

@ema229 ja mám chladničku cca 10 rokov a sporák teraz šiesty rok a spokojnosť. Mňa na tu značku naučil môj brat, ten má tiež sporák a umývačku. Sporák neviem ako dlho, ale tá umývačka je nesmrteľná, tá má už minimálne 13 rokov, lebo je vraj staršia ako synovec.
@zoro9836 neviem ako Beko, či šlo s kvalitou dole, ale na Hisense tiež počúvam len samé chvály. Zatiaľ som sa ulakomila len na tv a zatiaľ spokojnosť.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibistec
13. nov 2022

@ema229 neviem no celkovo hlučnosť a pod. Nebola som spokojná, teraz mám Electrolux tu najlacnejšiu a nedá sa porovnať. Zatiaľ 5 rokov šliape ako hodinky.

victory7897
13. nov 2022

@bibistec 8 rokov je dosť,to už aj opravár povie

bibistec
13. nov 2022

@victory7897 neviem no, za mňa teda nie.

monicka210415
13. nov 2022

@ema229 dobrý deň. My značku Beko môžme len odporučiť. Práčku máme už skoro 10rokov. Menili sme v septembri kuchyňu a čo sa týka spotrebičov, chladničku,mikrovlnku a rùru sme tiež išli do značky Beko. Za život mojej práčky známy vystriedal už druhú,z dosť drahších a značkovejsich. U nás potom ešte klaerstein či ako sa to píše značka. Tak Beko môžem z osobnej skúsenosti len odporučiť

rude_baby
13. nov 2022

@bibistec prepáč, ale zdá sa ti 8 rokov malo? Už sa dávno nevyrabaju veci, čo by mali fungovať 20 rokov 🤣

duves
13. nov 2022

@ema229 Nám umývačka Bosch cez 9 rokov.

mucha999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibistec
14. nov 2022

@rude_baby no zdá. Akože ostatné spotrebiče idú dlhšie.