Sodastream - recenzie a skúsenosti

10. dec 2020

Ahojte poradite prosim, chcem kupit sodastream len neviem aky .. 🙂 ( ma to byt darcek ) tie co ho mate doma napiste aj daku recenziu ci uz pozitivnu alebo negativnu 🙏 Dakujem pekne

mousegirl
10. dec 2020

Ja mám sodastream už roky a len spokojnosť, balené vody nekupujem. Kúp si min. 2 fľaše aby si mohla striedať.

ivkazba
10. dec 2020

Ja mám ten obyčajný, za mňa skvelá vec, ak má človek rád perlivú bezchuťovú vodu (kupované minerálky má každá svoju chuť). Robím sódu denne. Odporúčam kúpiť aspoň 2 fľaše.

lenuska9999
10. dec 2020

Ahoj my máme doma ešte ten klasický, kde sa fľaša šrubuje.. ale minulý rok sme kúpili babke na Vianoce už ten kde sa fľaša len nastrčí. Nie je to zlá vec , máš mineralku rýchlo urobenú z čistej vody a nemusíš nosiť ťažké fľaše z obchodu. Tak isto máš aj menej odpadkov, keďže nemusíš tie fľaše vyhadzovať. A k sodastreamu odporúčam kúpiť si viac fliaš. My máme 4 a stále keď urobím vodu, dám ich do chladničky a takto mám vodu v podstate stále.

kiarajosette
10. dec 2020

My máme ešte ten prvý a super :D využívame denne aj rodičia .

janetinka27
10. dec 2020

kupili sme sestre na vianoce tento https://www.datart.sk/vyrobnik-sodovej-vody-sod...
je to dopredaj z leta, je tam za tu cenu viac veci ako bezne, maju uz iba jeden kus - v bb, neviem odkial si

lenka0305
10. dec 2020

za mňa nie a čo môžem potvrdiť a čo mi potvrdilo zopár ľudí čo sodastream mali, tak tá prvá bombička/fľaša čo k tomu bola nám vydržala veeeľmi dlho no po minutí a naplnení či výmene za inú plnú to ani zďaleka tak dlho nevydržalo a chodiť každú chvíľu na naplnenie či výmenu nikoho nebavilo. Ďalej nie každému vyhovuje bublinková voda - mne osobne len čistá a tie sirupy k tomu, sú nehorázne sladké a predražené - nikdy na ne žiadna akcia nie je... a to nehovorím o tom, ako sa ťažko potom čistia tie zanesené fľaše pokiaľ sa zarába voda zo sirupom toľko môj názor. Jedinú výhodu vidím len tú, že naozaj sa nemusia vláčiť tie kartóny s kupovanou minerálkou

stanislava29
10. dec 2020

Za mňa super. Už ho máme asi 5 rokov. Prvý sa mi podaril zlomiť ten gombík, ktorý sa stláča, tak som hneď kupovala druhý. Máme ten prvý, obyčajný. Tie ostatné mi už prídu predražené. U nás v zime nie je využívaný, hlavne v lete, ale vtedy sa používa stále. Ja sirupy nepijem, len manžel a deti. A sirupy si môžeš dať aj obyčajné do toho, aj domáce, nielen originály. Bombička vydrží dlho. Ja by som bez toho už nebola.

10. dec 2020

Dakujem pekne chcem to pre Ocina kupit pije stale budisku (perlivu) .. len sa neviem rozhpdnut ci je lepsia plastova alebo sklenena flasa

10. dec 2020

Uz dlhsie po tom pozeral len on si to nekupi 😄 ze drahe tak som sa rozhodla ze mu ju kupim ja k vianociam .. tak hladam dake recenzie tu na MK lebo v obchode sa toho nedockam 😄

mousegirl
10. dec 2020

Určite je lepšia sklenená flasa ako plastová. Tatino Bude spokojný ;)

nina255
10. dec 2020

Ja tiez hodnotim velmi pozitivne 🙂 mame ten obycajny a sklenenu flasu do toho, vies si spravit perlivost vody aku chces,menej alebo aj viac...vyuzivame hlavne v lete, nemusis kupovat mineralky z obchodu a vlacit flase a to nehovorim o ten tone zbytocneho plastoveho odpadu...sirupy do toho ale napriklad my nekupujeme, ani ma to nelaka, ked tak si tam nalejem ja sama nejaky domaci bazovy sirup... urcite je to ale super darcek 🙂

janka_266
10. dec 2020

Podľa mna dobrá kúpa, kupovali sme teraz vo februári, hlavne treba vybrať ten, kde sa fľaša len zasúva, nie srobuje. Fľaše sa umývajú v pohode kefkou a jarou, to prežijú. Do umývačky sa nemôžu dávať. A na sirup býva akcia, aj v tescu aj na alze, len treba sem-tam pozrieť. A najlepšie je mat aspoň 2 bombicky, aby bola do zásoby a pri jej výmene dať pozor, aby Vám dali znovu originál od sodastream, najlepšie je meniť v nayke.

10. dec 2020

Dakujem Vam pekne vsetkym za recenzie .. tak bola som kupit 😊 pobehala 3 obchody .. kedze je pred sviatkami velmi vela bolo vypredanych.. a so sklenenou nikde nemali .. tak tento posledny cakal na mna 😊

janina1127
13. dec 2020

Tiež tento som kúpila, ale v bielej, one touch v Planeu a je perfiš, myslím, že tatino sa darčeku dozaista poteší. Akože ja moc nie som na nejaké minerálky a tak, ale muž hej a to furt kupovať plastové fľaše, vláčiť sa s nimi a následne ich vyhadzovať, tak konečná. Najmä keď minimálne jedna denne padla, to plasov a plastov, takto to aspoň u nás eliminujem 🙂