Smaragdovo zelené doplnky do domácnosti

31. júl 2023

Ahojte, potrebujem nestranný názor. Sú to také banality, žiadne problémy.
Veľmi sa mi páči smaragdovo zelená farba, keďže bungalov, kde bývame, sme kúpili už zariadený, nemenili sme nič, nie je to tu úplne podľa mojich predstáv. Máme obývačku spojenú s kuchyňou. Chcela by som to mierne zutulnit nejakymi doplnkami. Ísť do smaragdovo zelenej? Či je to totálne z cesty?
Vďaka

taga
31. júl 2023

Ano chod! Presne moja farba ale este som nestihla najst take vecicky 🤣

mamickalisticka
31. júl 2023

Smaragdovo zelená je luxusná farba, a raz si prajem mať aspoň jednu stenu takú...milujem tu farbu🙏 za mňa isto!

andrejka999
31. júl 2023

Ja mám smaragdovo zelené doplnky v obývačke - vankúše, keramika. Vyzerá to fajn. Zatiaľ sa mi to páči.

viestta
31. júl 2023

Nepytaj sa ci je to z cesty, riad sa tym co sa tebe paci.

mici88
31. júl 2023

To je môj sen mať domácnosť podľa mojich predstáv a presne ísť do tejto farby. Ak sa vám dá tak toho využite. 💚

hladamematku
31. júl 2023

moja naj farba

hankab
31. júl 2023

Mame take jedalenske stolicky, aj kreslo k prac. stolu 😊 a planujeme aj gauc do obyvacky

autor
31. júl 2023

Ďakujem. Ja som v tomto hrozná, potrebujem uistenie od niekoho, že to nie je ujete. A manžel, ten odpovie len ja nevieeem 🙈😂
Tak veru pôjdem do tej farby.
@andrejka999 mohla by som poprosiť foto? Ale samozrjeme pochopím a rešpektujem, ak nie.

lubkovaandrejka
31. júl 2023

Ja mam smaragdove zavesy, taburetku,doplnky, navliecky na vankuse, mne sa to velmi paci v kombinacii so zlatou 🙂 smelo do toho!

peony13
31. júl 2023

My máme tiez gauc taky zamatový smarag. Zelený závesy na letné dni a kombinujem to so zlatou hnedou

chlpana
31. júl 2023

Susedka ma spojenú obývačku s kuchynou a majú stolicky smaragdovo zelene. Dost dobre to vyzerá, az luxusne. Chod do toho 🙂

dominika126
31. júl 2023

My máme smaragdovozelenu pec v obyvacke, závesy,podlozky pod taniere,vankúše na gauči... vyzerá to super.

daniela2202
31. júl 2023

Tvoj dom - tvoj hrad .. 👉

autor
1. aug 2023

Vďaka. Je rozhodnuté!

heln
1. aug 2023

aj ja som zistila, ze milujem smaragdovo zelenu. takze ta podporujem.

hladamematku
1. aug 2023

@peony13 bože to je nadherne

tinnky
1. aug 2023

Ja mam aj sedačku aj doplnky smaragdove-machovy obraz k sedačke super ladí a najnovšie som. Sa objavila aj ten sklenený ananás a dzbanik. Milujem tu farbu

autor
1. aug 2023

Super to vyzerá! Úplna krása

vodnar5161
5. aug 2023

Aj ja milujem túto farbu,akurát hladam nejaké sviečky ,svietniky v tejto farbe a nič.😔😅

el_mishel
26. feb 2024

zienky a neposobi tato farba moc chladno a studene ? aky mate z nej po čase pocit, resp ako sa citite doma na jesen a v zime? lebo tiez sa mi velmi páči ale máme maly byt, tak aj preto sa trochu bojim ist do tejto farby.. Vďaka

vodnar5161
26. feb 2024

Určite áno.Zase nie nejak moc toho ale veľmi pekne ukáže táto farba.Ja mám na gauči smaragdovo zelenú deku ,vo svietnikoch sviečky tejto farby ,aspoň niečo .Banujem,že som si gauč takejto farby nekúpila.🙂

el_mishel
27. feb 2024

@vodnar5161 ja zvažujem kúpiť takej farby jedálenské stoličky

taga
27. feb 2024

@el_mishel nie, presne naopak, toto je tepla farba nie studena... ako ked si v lese- mas pocit ze je to studena farba? Je to super, urcite lepsie ako tie fadne sive a sede obyvacky