Skúsenosti so stránkou zaluzieweb.sk

vitez
30. máj 2021

Ahojte ma niekto skúsenosti so strankou zaluzie web ?

s_a
30. máj 2021

No, čo sme objednali tak prišlo 🤷🏼‍♀️

aspinka
30. máj 2021

Aj my sme od nich objednavali a spokojnost vsetko v poriadku.

simona92101
30. máj 2021

@vitez uplne v pohode,rolety aj sietky na cely dom.

vitez
autor
30. máj 2021

Doba dodania cca?

lija22
30. máj 2021

objednavam opakovane, aj mi neraz poradili. urcite odporucam

simona92101
31. máj 2021

@vitez u nas trvalo cca 3 tyzdne.kedze to vyrabaju na mieru,za tyzden to nebude.

alenamihal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenamihal
31. máj 2021

Ja som objednala rodicom zaluzie od nich a max spokojna,.vsetko bolo na mieru a donaska cca 2 tyzdne od objednavky...aj som tam volala 1x pomoct s jednou vecou a poradili mi na topka..takze odporucam...

colonell
17. jún 2022

@simona92101 montovali ste si sami?Je to zložité?

simona92101
17. jún 2022

@colonell ano sami,v pohode to clovek podla ich videonavodu zvladne

34katka34
17. jún 2022

Spokojnosť veľká

colonell
17. jún 2022

@simona92101 super.mate plastové ci hliníkové?

simona92101
17. jún 2022

@colonell my sme objednavali rolety Noc a den(su látkove),a sietky

colonell
17. jún 2022

@simona92101 ja som mal na mysli vonkajšie rolety 😁Také s tým bubnov hore

evkadorka
10. sep 2022

Dodacia doba aj cena v pohode , ale tovar prišiel poškodený poškrabany popisany čiernou fixou ako keby už bola roleta niekde použitá a vrátena. Ako by skúšali či im to iný zákazník vráti, tak to pošlú ďalšiemu… , nespokojnosť.

colonell
10. sep 2022

@evkadorka mne prisiel tovar v poriadku nastastie

lpecko
29. nov 2022

Veľmi zlá skúsenosť!! Tovar sme objednali dodanie do 14 pracovných dni nedodali. To by sme ešte brali keďže sú na mieru ale tovar prišiel neúplný a keď sme volali tak pani podajpodrž na telefóne neochotná len dokola aby sme si napísali email. Čakáme už vyše mesiaca na dodanie komponentov, ktoré nám neprišli a odpoved je len ta že pokial niesu skladom tak musíme čakať. Museli sme zrušiť už 2x termín na montáž nakoľko firma nieje schopná dodať všetko potrebné. Neskutočne nespokojný neodporúčam a to chovanie k zákazníkovi je fakt otrasne. Keď sme pýtali číslo na niekoho kompetentného tak si dokola zase mlela že si mame napísať email!! Nikdy viac neodporučim nikomu aby firma nevedela podľa objednávky čo odoslali čo nie a ešte nápišu aby sme odfotili čo prišlo lebo oni nevedia!

andymatko
16. jan 2023

Zla skusenost. Tovar nam dodali nekompletny, viac menej polovicu z objednavky, tovar za cca 80 EUR chybal. Ked sme to reklamovali, tak nam samozrejme reklamaciu zamietli s tym, ze sme si to mali hned po prevzati skontrolovat. Tak akoze pardon, ja predpokladam, ze oni si robia kontrolu a poslu vsetko za co si zakaznik zaplatil. Skoda sa vyjadrovat, peniaze zobrat to ano, ale vratit ked je problem to uz nie.

ptroskic
10. júl 2023

Veľmi zlá skúsenosť!! Tovar sme objednali a hneď aj zaplatili. Cez 1000€. Tovar prišiel cca za 4 týždne. Nekompletný. Chýbali dôležité časti bez ktorých sa žalúzie nedali namontovať a používať. Ďalej niektoré plastové časti boli po rozbalení zlomené. Na žalúziach chýbali dôležité otvory bez ktorých boli nepoužiteľné. Keď sme volali tak pani na telefóne neochotná len dokola aby sme si napísali email. Ešte sa rozčuľovala že zvyšujem hlas. No aby ťa. Telefón ledva zodvihli, a reklamácie že vôbec nemajú telefón. Čiže komunikovať len mailom. Som Neskutočne nespokojný neodporúčam a to chovanie k zákazníkovi je fakt otrasne. Keď sme pýtali číslo na niekoho kompetentného tak si dokola zase mlela že si mame napísať email!! Nikdy viac neodporučim nikomu. Aby firma nevedela podľa objednávky čo zabalili a odoslali a ešte nápišu aby sme odfotili čo prišlo lebo oni nevedia! No šľak ťa trafil. Je to nezodpovedná firma. Len zhrabnuť peniaze a zákazník zbohom.

jepin
11. júl 2023

Moja skusenosť je dosť podobná ako popisuje ptroskic.Prišlo mi od nich 7 žaluzii z toho 6 poškodených,následná komunikácia ohladne vyriešenia len meilom ,neodporučam tuto firmu.

emein
20. aug 2023

@vitez ja ich tiež absolútne neodporúčam chceli sme reklamovať jednu plastovú súčiastku ... samozrejme reklamáciu zamietli a spravili sa arogantne a ešte mňa obvinili že oknom pri zatváraní trieskam a nenormálne asi otváram keď sa to zlomilo ... katastrofa ..

martinka557
Autor odpoveď zmazal
Zobraz