Skúsenosti s robotom Klarstein

lusiisul
30. mar 2022

Ahojte, zvazujem kupu kuchynskeho robota. Nema nohodou niekto skusenosti s robotom Klarstein Luca?
Dakujem

lucifuk212
30. mar 2022

Ja mam robot Bella, je to ten lacnejsi typ ktory iba slaha/miesi.. ale je super. Za tu cenu sa na domace pouzitie urcite oplati. Jedinu nevyhodu ma, ze je naozaj dost hlucny, ale zas vykonny.

lusiisul
autor
30. mar 2022

@lucifuk212 nasla som par komentarov a hodnotili ho ako hlucnejsi. To by mi az tak nevadilo, hlavne nech je funkcny a vykonny

alexandra0211
30. mar 2022

@lusiisul no ja mam doma klarstein Luca ale multifunkcny mixer a neviem si ho vynachvalit. Naozaj velmi napomocna vec ci uz pri odstavovani, mieseni cesta, robeni smoothie...
Myslim xe sa nemas coho bat, urcite funkcny bude a mozno budes aj milo prekvapena😊

lusiisul
autor
30. mar 2022

@alexandra0211 tak to ma tesi. Hladala som hlavne mixer ale kedze aj dost peciem tak uvazujem aj nad miesenim cesta. Dakujem

lusiisul
autor
31. mar 2022

@alexandra0211 a mozem sa opytat ako je mixer schopny pomliet mak, orechy alebo zemiaky na halusky? Ak mate skusenost.

alexandra0211
31. mar 2022

@lusiisul no zemiaky som nemlela ale orechy a mak pomlel paradne. Naozaj velmi multifunkcna vecička. No teraz som zistila ze to nie je klarstein ale gorenje. 😅klarstein mame iny spotrebic tak sa mi to pomiesalo😆ale myslim ze je jedno aka znacka. Ono je to skor food processor ako robot ale funguje velmi dobre. Prikladam aj link na toho mojho robota ak by vas to teda zaujalo
https://www.datart.sk/kuchynsky-robot-gorenje-s...

olafienko
31. mar 2022

@lusiisul ja ho mam, spokojna som. Akurat miesaci nastavec mi dako tazko ide pripnut, ale ten na vajcia aj na hnetenie cesta idu lahko.priznam sa este som nemlela ani nemixovala, to vzdy ponornym. A mam ho len od Vianoc a kedze mam aj tehu nevolnosti cca od januara, tak som az tak nevarila…ale cesto kysnute jedna basen a to som bola skepticka, nechala som si pekarnicku, ale fakt super lahko si poradi s tym

lusiisul
autor
31. mar 2022

@alexandra0211 dakujem

lusiisul
autor
31. mar 2022

@olafienko dakujem za skusenosti. Snad bude sluzit aj u nas