Skúsenosti s kávovarom Tchibo Cafissimo

punka24
19. aug 2020

Ahojte, má niekto skúsenosť s tymto kavovarom a kapsulami..??
Neviem nájsť nikde kapusle na horúcu čokoládu, len na ochutenú kávu, čaj.
Je možné tam vložiť kapsule pre iný kávovar, alebo sa tym poškodí môj kávovar..??
Ak sa dajú iné kapsule, ktoré odporúčate...??
Nechcem kupovať iný kávovar, nepoužívam často a je mi ľúto nechať len tak sadať naň prach...
Ďakujem... 🙂

1xenia1
19. aug 2020

Kávovar máme doma asi 2-3 roky. Myslím že kapsule na čokoládu ani nemajú. Kapsuly kupujeme v Tchibo obchodoch a sem tam na internete. U nás celkom letí karamel a vanilka, najnovšie sme vyskúšali lieskový orech s keksíkom. Ale je tam pridaná len esencia. Čiže žiadnu karamelovú chuť nečakaj. To by si si musela dokúpiť všelijaké tie sirupy. Ale káve z presso stroja sa veru tieto kapsulove nevyrovnajú.

ckatka
19. aug 2020

@punka24 píšeš mi z duše, práve googlim o sto tristo...lebo moja mama ma tento kávovar, kupuje kapsule z tchiba a dnes som chcela nejaké capuccino alebo latte a nič také sme nenašli...
Takže je to.asi len pre tých ktori pijú obyč kávu. Ani bezkofeinovu som nenašla.
Ešteže ma svokra dolce gusto a tam si viem spraviť latte aj barsco...

punka24
autor
19. aug 2020

@ckatka bezkofeinovu mám tá sa zohnať dá... mne len tej čokolády ľúto...

punka24
autor
19. aug 2020

@kristina2412 ďakujem, skúsim teda... 😊

lenkamatkova
19. aug 2020

ja som našla toto, ale neviem či doručujú aj k nám, je to česká stránka...skúste 🙂

https://www.nejkafe.cz/kapsle-caffitaly-ecaffe-...

janulla1
19. aug 2020

@punka24 ja čokoládu objednávam z mokafe.sk pasujú do tohto kávovaru cafitally capsule🙂

janulla1
19. aug 2020

teraz pozerám, sú to presne tie kapsule co su vyššie spomínané🙂

hettinka
19. aug 2020

@1xenia1 ja kupujem kapsule v Nay elektrodome, sú lacnejšie ako v tchibo, tie iste.
A len kávu kupujem, čokoládu som nevidela.

Mame aj Dolce gusto a tam majú rôzne nápoje.

hettinka
19. aug 2020

@ckatka bezkofeinovu majú