Skúsenosti s čiernym umývadlom a jeho údržbou

ammelia
31. dec 2020

Zdravím vás. Chystáme sa na prestavbu domu, kedy deti budú mať už "svoju" kúpeľňu na prízemí a ja si chcem trochu splniť sen sa svoju kúpeľňou. Zamilovala som sa do tohto umývadla https://www.krasnakupelna.sk/umyvadlo-na-desku-... a chcem sa opýtať, či niektorá nemáte skúsenosť s čiernou keramikou a jej údržbou. Máme celkom tvrdú vodu, tak mám obavy. Vopred vďaka za skúsenosti.

ajka251
31. dec 2020

Moj brat ma a poviem pravdu ze by som to nechcela ani za nic..neskor budes lutovat...presne kvoli vode...vyzera to akokeby to bolo spinave a nepekne...ale nebudem presviedcat...

loginexistuje
31. dec 2020

na byte sme mali este tmavomodre a nikdy viac zle sa to udrziava

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shallimar
31. dec 2020

Nikdy, nikdy viac. Som ho každý deň drhla a aj tak bolo biele, stačila jedna kvapka vody a bolo to hneď vidno. Nakoniec sme to vzdali, odkamenovali raz za týždeň a bolo škaredé, bolo to vidno, ten biely povlak sa tam úplne zazral

mistymay33
31. dec 2020

@ammelia nikdy! My mame tmavy drez v kuchyni a vyzera hnusne. Ten bodny kamen je proste na tmavom podklade velmi vidiet a popravde neda sa to ani poriadne vydrhnut, aby vyzeral ako novy a cisty.

dzulli1980
31. dec 2020

Za mňa isto nie ... byť otrokom umývadla, ďakujem neprosím.

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ammelia
autor
31. dec 2020

Dámy, ďakujem za spätnú väzbu, aj keď ste ma nepotešili. Veľmi som si priala čiernu, ale tak budem muse zľaviť z nárokov. Majú zo série Pearl ešte rovnaké umývadlo v bielej, ale to už nie je ono. No idem pátrať ďalej 🙂

marca12
1. jan 2021

@ammelia cierne nikdy. Snivala som o ciernych matnych bateriach,ale nedala by som si ich. Mame tvrdu vodu a je problem udrziavat chromove. Navyse v byte sme mali tmavomodre a vyzeralo hrozne. To by si musela kazdy cistit alebo si zvyknut,ze na nom bude vsetko vidiet.

luciannka83
2. jan 2021

Ak mate tvrdu vodu, tak vkuse bude od vodneho kamena. Tak ako mas teraz vidis bodky od vody na baterii po kazdom umyti, to iste bude s umyvadlom.