Samsung sušička prádla

25. jún 2024

Ahojte, viete mi prosím podať recenzie na sušičku prádla Samsung, konkrétne typ DV80CGC0B0AELE ?
Ešte nikdy sme nemali sušičku, takže neviem na čo mám dávať pozor, ale táto nám typovo sedí ku práčke.
Kupujeme ju hlavne kvôli prírastku do rodiny, takže otázka číslo dva, treba žehliť detské veci po sušičke?

mimi3008
25. jún 2024

Najprv odpoviem na 2.otazku, podla man po susicke treba zehlit jedine kosele alebo nejake slavnostne saty, bluzky, aj to len niektore. A k znacke Samsung tolko:
V r. 2018 sme kupovali spotrebice komplet vsetky nove, stahovali sme sa do domu, nekupovali sme uplne najlacnejsie. Chladnicka Samsung - tiekla cca v marci, uz bol opravar z ich servisu, o mesiac zas zacala tiect, nechapem preco, ale nastastie sama prestala. Pracka so susickou Samsung - susicka prestala pred rokom v maji susit, bol opravar z ich servisu, porucha sa zopakovala teraz v maji, bol iny lokalny opravar. Telka Samsung kupovana v r. 2019 nam odisla pred tyzdnom a pol. Na Samsung telefony nedam dopustit...

lussy203
25. jún 2024

Ja som spokojná, sušičku máme samsung podobnú tejto a detské, ani žiadne iné prádlo z nej nikdy nežehlím.