Šálka s veľkým objemom

Dnes o 18:20

Ahojte baby, prosím vás, neviete kde by som zohnala šálku s objemom 1500ml alebo aj menej, ale aby to nebola obyčajná šálka, ale zháňam nejakú veľkú ? Som už zúfalá, pretože nemôžem nikde nájsť s takým objemom. Neviete kde by som ju kúpila alebo sa dala objednať/vyrobiť ? Bola by som vám vďačná 🙂

tanyan
Dnes o 18:24

S objemom jeden a pol litra to už vyzerá skôr na krčah alebo džbán, nie šálku...

lubkovaandrejka
Dnes o 18:26

@tanyan suhlas :D najvacsiu salku som videla v orione,ta mala objem 1l, ale vacsiu teda nie.

janai1
Dnes o 18:27

https://www.oriondomacepotreby.sk/hrnceky?p_obj...
tu máš aj 1,9l ale teda ... prečo? 🤣

minenkak
Dnes o 18:28

@0silvia0
@janai1 😀👍

zuzubb007
Dnes o 18:32

V ALBI majú perfektne, aj napisy kadiake vtipne atď.

lindous
Dnes o 18:33

Ja mám najväčší 850ml a teda, že by to bolo praktické nemôžem úplne povedať 😅 nie je to až taký obor ako zháňaš, ale oproti bežnej šálke je dosť veľký a ľudia sú väčšinou prekvapení, keď ho vytiahnem 😀 dostala som ho z nejakého darčekového obchodu, je na ňom nápis "čím väčšia šálka, tým väčšie IQ", tak podľa toho zháňaš hrnček pre génia 😂

januska12323
Dnes o 18:34

Dá sa z toho piť vôbec? Veď to musí byť ťažké.

autor
Dnes o 18:34

Ďakujem vám baby, hľadám to ako vianočný darček pre kamarátku, pretože chcela takú veľkú… nechce to ani na pitie, skôr ako dekoráciu… 🙂

autor
Dnes o 18:36

Nemusí to byť 1,5l - stačí aj menej, no chcela som niečo také väčšie oproti inej šálky, nech to nie je originál 🙂

mima172
Dnes o 18:38

https://www.vernerporc.sk/hrncek-golem-biely-1-5l

Ale najväčší hrnček mam 950ml a už z toho sa blbo pije 🙂

autor
Dnes o 18:41

Úprimne si neviem ten 1,5l ani predstaviť taký veľký, tak preto najlepšie keby ich dokážem vidieť… určite skúsim skočiť do ORION obchodu a uvidím 🙂

vanilkovazmrzka
Dnes o 18:46

Niekto ma povolenu len jednu salku kavy denne? 😅

autor
Dnes o 18:50

Pozerám a našla som také veľkosti len hrnčeky… videli ste niekde aj šálku v takej veľkosti - okolo 1l - 1,5l ?

lasona
Dnes o 18:55

Skus mrknúť action, tedy, pepco...ja som ocinovi takú veľkú kupovala tam

marcellka32
Dnes o 19:05

Mám doma veľkú šálku a len mi to tu stojí...dostala som ale mne sa nepáči

ebaja
Dnes o 19:07

Ja mám takú s Kinekusu.Má objem 1500ml.

andrea_82
Dnes o 21:00

@janai1 to uz mi pripomina skoro nieco ako nocnik 😆

lalenka33
Dnes o 21:51

U nás som videla takú maxi šalku v obchode s alkoholom u nás je to tuším XXL alkohol alebo niečo také, bola to vyslovene maxi šálka sivá s bielymi bodkami alebo ružová, mali ju na predaj samostatne alebo zabalenú ako darčekový kôš.