S ktorým tyčovým vysávačom ste spokojné?

jejka31
22. nov 2022

Ahojte, poprosím o radu..
Zvažujeme kúpu tyčového vysávača. Viete odporučiť konkrétny typ, s ktorým ste spokojné?
Požiadavky: typ 2v1, regulácia výkonu, výdrž aspoň 40 minút, a najmä taký, aby vysal smeti aj z koberca...
Ďakujem

janetinka27
22. nov 2022

skus dat aj cenovy limit. lebo su dobre aj za 900e, ja mam za 130. ale chcela som len obycajny do kuchyne povysavat pod nohami. 2v1 myslis, aby sa dal odopnut maly vysavacik od dlhej rucky? chces s rotacnou kefou?
povysava to dobre koberec, ale iba s nizkym vlasom, dlhsi vlas sa ti namota na rotacnu kefu a vysavac sa vypne.
ja som spokojna, vysavam skoro kazdy den, ale jasne, ze to nie je take vysavanie ako s normalnym vysavacom. mam dvojstupnovy, vysavam na nizsom stupni. horsie sa vysavaju rohy a plochy tesne pri stene, pretoze ten vysavac nema tah ako klasicky a tym padom tieto miesta nevycisti az tak dobre - iba ak ho odopnes a povysavas malym vysavacikom s nadstavcom. v beznej izbe to tak nevadi, ale prave popri linke mam najviac namrvene a to on nedokaze vysat uplne tesne az ku okraju. bezny vysavac to vysaje tahom aj okolo hlavice, ale tento vysavac vysava v podstate len to, co je pod nim.inak ok, ma silne svetla, takze vidis kazdu smietku, kazdy prach a ja nechapem, ako sme doteraz mohli chodit po takej zaprasenej podlahe, teraz je uplne cista. mame iba jeden koberec pod stolom a potom niekolko mensich, ale vsetky vysavam iba nim. doteraz som neznasala vysavanie kobercekov, ale vysaje ich vyborne a aj ich trosku nasuchori. ja mam klarstein, lebo ziskal nejake dobre hodnotenie. ale ak hladas nahradu za normalny vysavac, tak urcite treba ist do vyssich cenovych hladin

jejka31
autor
22. nov 2022

@janetinka27 klasický vysávač mám, ale hľadám niečo lacnejšie na také rýchle denné upratovanie pri dvoch deťoch 🙂 a na vysávanie auta, takže 2v1 myslím ten s odopinacim ručným vysávačom

Môžem poprosiť konkrétny typ Klarstein?

lenka_mat
22. nov 2022

My máme Bosch.. má aj malý odopinatelny vysávač, stál do 100 eur, bol v akcii v Lidli..na bežné upratovanie hlavne kobercov mi stačí..

janetinka27
22. nov 2022

@jejka31 ahoj, myslim, ze je to tento
https://www.klarstein.sk/TurboHybrid-vysavac-po...

v podstate su tie vysavace asi dost podobne, ja som povodne natrafila na leifheit, ale myslim, ze mal trosicku nizsi vykon. dlho som nehladala, tak mozno sa najde aj lepsi, ak ti niekto odporuci. ale v podstate som spokojna

syslik81
22. nov 2022

ja sice nevlastnim tycovy ja ma svoj milie a nevymenila by som ale u znamej som skusila shark a uplna lahoda.. sice na milie nema ale ak by som nemala idem donho

tinnky
1. aug 2023

Jedine Dyson v15 stojí za to, nedá sa ani porovnať s inymi