S ktorým práškom na pranie ste spokojné?

kinlly7
27. dec 2020

S ktorým práškom na pranie ste spokojní? Ketry v perie aj nejakú tú škvrnu, ďakujem

deti95060810
27. dec 2020

Persil

danica2711
27. dec 2020

@kinlly7 OMO, najlepšie kúpené v Rakúsku/Nemecku

kinlly7
autor
27. dec 2020

@deti95060810 ten mam už po niekoľkých krát a vy perie, iba akože také normálne nosene veci, pre vonia ale fliaciky nevyperie

babovka2321
27. dec 2020

To by aj mna zaujimalo, poskusala som kadeco a flaky sa odperu iba vtedy, ked ich okamzite pri ich vzniku potriem saponatom a vyperiem skor, nez to vyschne. Ostatne flaky mi neodperie nic.

katka164
27. dec 2020

Mne sa osvedčil tento

kinlly7
autor
27. dec 2020

@babovka2321 presne, preto sa pýtam 👍

saskia_98
28. dec 2020

Ja palmex, na ine mam alergiu ale flaky pretriem pred pranim zlcovym mydlom z dmky. Akoze vyperie aj bez toho ale to uz davam jak istotu, ze s tym to pojde dole. 😅

miriam11
28. dec 2020

@kinlly7 používam pracie gély aj prášky z amway. K tomu používam na fľaky sprej pre wash od nich. Nastriekam na fľak a normálne v práčke vyperie. K tomu všetko je bez chémie. Takže za mňa najlepšie pracie prostriedky bez bordelu, fosfatov, ktoré ti idú potom do tela. A ľudia sa čudujú, že majú kadejaké alergie a zdravotné problémy.. Tak nech sa čudujú ďalej.

zuzanka.zuzu
28. dec 2020

ariel/persil z rakúska 🙂 to sa proste nedá porovnať... (rovnako je to s krémami, čokoládkami, plienkami, šampónmi na farbené vlasy - nie moja skúsenosť, proste so všetkým)

saskia_98
28. dec 2020

@miriam11 kde kupujes prasky ? Chcela by som prat uz synove veci a nase veci spolu ale jemu vyhovuje len lovela, z normalneho prasku ma alergiu hned, cize musim vyskusat nieco bez chemie inak mu budem asi dozivotne prat v lovele veci. 🙈

miriam11
28. dec 2020

@saskia_98 napíšem ti spravu. Ja som začala tieto prášky používať tiež preto, že z tých v obchodoch som mala fľaky po tele a všetko ma svrbelo, aj moje deti. Aj mydla odtiaľ používame, aj telové mlieka.

ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvett78
3. feb 2023

@kinlly7 ja nepouzivam nic z drogerie, iba 100% prirodne platky.Chceli sme sa vyvarovat v buducnosti roznym ochoreniam, ved to nosime denne, tak som zvolila tuto cestu a super.Pradlo je makke a ciste.