S ktorým kávovarom ste spokojní?

89kiki
28. okt 2023

Dobry vecer.Prosim odporucte mi kavovar (moze byt aj na kapsule) s ktorym ste spokojni.Chcela by som to kupit ako darcek.Cenado cca 80€.Dakujem

kaktusik007
28. okt 2023

@89kiki nekupuj kavovar ako darcek. Leda ze by si obdarovany sam vybral presny model

regenter
28. okt 2023

Tchibo - Cafissimo easy.... S prianím pekného večera,
Marika

89kiki
autor
28. okt 2023

@regenter viete,ze ten som si aj pozerala?ale vraj maju slaby vyber kapsul?neviete?

syslik81
28. okt 2023

De'Longhi su dobre kavovare .. ale nie kazdy ma rad kapsulove a nie kazdy klasiku .. niekto ma rad plneautomaticky a iny bez mlieka etc .. kupovat kavovar ako darcek ak nevies presne aky je blbost ..

regenter
28. okt 2023

@89kiki Ja osobne som ho darovala mojej neveste a tá s ním nemala žiaden problém.... ale samozrejme, 100 ľudí, 100 názorov.... ale myslím, že s ním budete spokojná.
Marika

89kiki
autor
28. okt 2023

@syslik81 ano mame doma de'longhi a sme max spokojni 🙂 tento chceme kupit babke,ktora zije sama 🙂 prekvapit ju..preto si necham poradit

kukuk29
28. okt 2023

@89kiki Nekupujte babke kapsulovy - ved tie kapsule su drahe - radsej nic ako toto 🙊 Ja dostat taky darcek tak ti ho hned aj vratim ...nic v zlom ... mam taky lebo sme ho vyhrali ale stoji v komore zbytocne predrazena kava..

89kiki
autor
28. okt 2023

@kukuk29 tak radsej pakovy?

kukuk29
28. okt 2023

@89kiki a babka je kavickarka ? Ved si preratajte kolko stoji kg kavy v tych kapsuliach...neviem ale dochodcovia zvyknu kazde € obracat .A potom kolko odpadu je z tych kapsul zbytocne :( Urcite je ekonomickejsi pakovy alebo plnoautomaticky ako kapsulovy.

89kiki
autor
28. okt 2023

@kukuk29 asi skor pakovy,ano rada si da kavicku a este ked sa tam dovali cela rodina 🙂

denkabemommy
28. okt 2023

@89kiki staršej osobe radšej plne automatický. V tej cene ti neviem poradiť, no bude to aj pre ňu ľahšie na ovládanie, než pákový

beky223
28. okt 2023

Mne napadol hneď takýto nejaký multifunkčný, na rôzne kapsule alebo len mletú kávu... https://m.geekbuying.com/item/HiBREW-H2B-5-in-1...

regenter
28. okt 2023

Tchibo - Cafissimo easy na 10000000% odporúča moja nevesta Žanetka a ja..... Marika

vanilkovazmrzka
28. okt 2023

Do 80€? Fu… najlacnejsi pakovy delonghi si pozri. Ine by som nebrala.

la_dolce_vita
29. okt 2023

Babke by som nekupovala na kapsule, ona si ich kupovat nebude, mozno zo zaciatku, ale neskor prestane, vlastna skusenost. Pakovy je kompromis, cenovo dostupne a kava chutna.

enoula
29. okt 2023

Ak je to pre babku, co byva sama, tak by som isla do co najpohodlnejsieho riesenia. Ak pije aspon 2 kavy denne, tak automat, ak len sem a tam, kapsule. Tie moze predsa dostať rovno aj ako darček.
K pakovemu treba rovno aj najlepsie zrnkovu kavu, to znamena kupit mlyncek, lebo kupovat mletu kavu, co bude stat otvorena neviem ako dlho, to bude ako pit kavovy odvar..

majlo1234
29. okt 2023

A kludne z druhej ruky, ja som kupovala sestre za pajdu delonghi pakovy aj s mlyncekom