S ktorou mobilnou klimatizáciou ste spokojné?

noemikatka
16. aug 2024

Ahojte z akou mobilnou klimatizáciou ste spokojne?
Peniaze na dráhu nemám chcem niečo kúpiť tak do 300€ ktorá až tak veľmi nehučí doma mám 33stp 🥺🥺 podkrovný byt je to niečo hrozne ďakujem

viki191
16. aug 2024

@noemikatka ahoj mali sme za 300e mobilnú klímu a strašne hučala, nevychladila poriadne, po týždni pokazené klapky, reklamovali sme a vymenili s doplatenim za mobilnú klimatizáciu Coolexpert APA-14P. Je drahšia cez 400e, ale nehuči tak, vychladi super.

lubossi
16. aug 2024

vsetky tie mobilne hucia jak des.. ci 70 alebo 75 decibelov, to je uz v takom hluku fuk, ale huci to a neda sa pri tom normalne fungovat. Telku nepocujes a cez izbu sas nikym neporozpravas.
Vacsi problem je samozrejme kde dat hadicu von. Ja som vyrezal sololit do okna miesto sietky na hmyz, kde je vyrez na nu. Ak to len tak pustis do otvoreneho okna, tak ti pojde dnu horuci vzduch a ta ucinnost vychladenia nebude az taka.

300e je kontroverzna hranica. Vacsina tychto klim sa hybe 400-500e.
Znaciek klim je tak cez 50-100

rfrd12
16. aug 2024

Uz toto leto vydrz, skus do jari dosetrit na normalnu klimu

lubossi
16. aug 2024

suhlasim, uz vyzera ze tie horucavy coskoro koncia. kym by prisla uz by si ju ani nezapla :D
Skus si dosetrit na klimu s vonkajsou jednotkou, ak sa neda tak drahsiu vnutornu.
Ak nic nenajdes, predam ti nasu za 100ku :D

mira0611
16. aug 2024

@noemikatka ahoj, preco neskusi kupit klimu cez zse?! Mobilnu som mala v prenajatom byte a je to nic oproti nastennej klime a je to aj velmi prakticke a jednoduche pri mobilnej musis mat vyvod z okna spraveny a nie je to taka pecka.
Pripadne skus cez bazos kupit mobilnu klimu.

mira0611
16. aug 2024

@noemikatka este som zabudla, ze s tou nastennou aj zaciatkom jesene vies na vecer pekne zakurit, ked este nekuris ale pri kupani je ti uz zima.

marco88
18. aug 2024

Kúp si lacnú mobilnú klímu z Bazoša, vyskúšaš si aký hluk to robý. O rok si dospor, klímu z Bazoša predaj a kúp si normálnu klímu, sú od cca 800€ aj s montážou.
ZSE aj VSE majú klími na splátky no veľmi veľa preplatíš a skúmajú tvoju finančnú situáciu, ako pri úvere.

hara_vara
21. aug 2024

@noemikatka mobilná klimatizácia nie je dobré riešenie 💅