S akou umývačkou riadu ste spokojné?

maggie1978
26. dec 2021

Chcela by som vymeniť umývačku riadu, momentálne mám Philco, nie som spokojná, bol to veľmi zlý výber, chceli sme ušetriť a tak to aj dopadlo. S akými ste najviac spokojné a nemenili by ste? Na cene nezáleží, hlavne nech dlho vydrží a dobre umýva 🙂 Poprosím o vaše skúsenosti. Ďakujem.

annamalaga
26. dec 2021

Miele, Siemens, Bosch, AEG. Z lacnejších Beko. Určite nie Whirpool!!!

dada13288
26. dec 2021

@maggie1978 my mame elektrolux a super velmi som spokojna, kamoska ma beko a tiez ze dobre, ze jej taka staci

trinity_77
26. dec 2021

@maggie1978 mame Bosh a je super super

alenka2101
26. dec 2021

Ja mam elektrolux,uz zopar rokov,.nie som az tak spokojna,preto ze obcas mi zostavaju na priboroch hnede skvrny,neviem preco,umyvacie prostriedky som vyskusala uz vsetky,nakoniec som zacala pribor umyvat v rukach..mam viac druhov priborov a urcite su kvalitne..

maggie1978
autor
26. dec 2021

Veľmi uvažujem nad Bosch, no aj Electrolux dosť chvália 🙉

maggie1978
autor
26. dec 2021

@alenka2101 ja pri mojej teda nielen príbory, ale aj kopec iných riadov, preto chcem inú. A jediné tablety čo ako tak sú ok je Jar platinum. Ale už by som ju najradšej vyšmarila. Preto sa aj pýtam na recenzie tu na koniku, 🙂

simsalabim
26. dec 2021

Bosch.

tom_i
26. dec 2021

Inak ja som asi dement. Predtým som mala Beko s košíkom na príbory, teraz Whirlpool s tým blbym šuflikom na príbory. Ešte že som si nechala ten košík. Ja tam fakt neviem tie príbory uložiť. Stále sa mi rozvalaju po celom tom šuflíku. Ak sa niekomu bude chcieť neodfotite mi ako to tam máte uložené?

fajnova
26. dec 2021

@maggie1978 všetky spotrebiče mám Bosch.

vanilka3
26. dec 2021

@maggie1978 Ja mam Whirpool a som velmi spokojna

katren
26. dec 2021

ja som mala Bosch 13 rokov, tento rok sme vyberali novu, kvoli drahej oprave a zas sme vybrali Bosch 😉

lubmar
26. dec 2021

Jedine Bosch, najlepsia znacka aku som doteraz mala, na oplachovom 30 min. programe umyje pekac lepsie ako Beko na dlhom 2 hodinovom programe.

maggie1978
autor
26. dec 2021

Ďakujem veľmi pekne za tipy a skúsenosti, dúfam že sa rozhodnem dobre a budem spokojnejšia než s tou čo mám doteraz😍

kratulka
26. dec 2021

@tom_i a rovno príbor triedim že potom naraz vyberiem veľké male lyžice nože...

kratulka
26. dec 2021

@maggie1978 tiež mám Bosch 9 rokov bez poruchy

maggie1978
autor
26. dec 2021

@kratulka super 👍👍 asi pôjdem do Bosch

kiwi3
26. dec 2021

ja mam z ikey, neviem, kto im to vyraba, ale som spokojna

krisbar
26. dec 2021

Beko nikdy! Mali sme ked sme postavili vsetko od nich, 4 roky byvame a uz pomaly vymiename.
Ja by som si nekupovala podla znacky , ale podla funkcii, napr ja nehcem suflik, ale mu staci kosik, chcela by som displey aby svietil na zem cas, aby sa otvorila ked skonci a dosusi sa otvorena. (Vyborne ze nie je cely den zavreta ked nie ste doma). Atd. Znacka nie je dolezita. Vsetky sa pokazia, staci ze mate tvrdsiu vodu napr.

ma77
26. dec 2021

@kratulka Presne aj ja tak ukladam potom sa mi lepšie vybera a uklada do linky 😉

edien
26. dec 2021

@maggie1978 Electrolux...predtým sme mali Whirlpool tá vydržala cca 5r, AEG sme vyhodili pomaly že nie von oknom.Behom 2rokov čo bola v záruke sa pokazila min5x🤦táto Electrolux vypadá nádejne,naši majú o niečo starší model min 8rokov a viem že oco menil len tesnenia

tom_i
27. dec 2021

@kratulka ďakujem pokúsim sa inak to košík istí 😁

maggie1978
autor
27. dec 2021

Ďakujem dievčatá 😊

kratulka
27. dec 2021

@tom_i ja som rada za šuplík.kopec miesta mi ušetrí...

marianeta
27. dec 2021

@kratulka rovnako.. Predtým som mala košík a ten zabral dosť miesta..
@maggie1978 ja som nedávno vymenila Beko za Electrolux a som spokojná..Dvierka sa samé otvoria . Z programov používam viacmenej len jeden + jednu funkciu ak sú riady veľmi špinavé..Jediné čo mi na tejto chyba a tá predošlá to mala ,je funkcia polovičnej náplne..