Ručný mixér - šľahač

cernusik
15. dec 2022

Baby, prosiiim poraďte, aký ručný mixér kúpiť...nech ma dobrý výkon a má dlhé metličky. Nepotrebujem k tomu ponorný. Začala som piecť a môj vypovedal službu. Prosím poraďte dobrý,cena - zlatá stredná cesta ( jasné,že za málo peňazí veľa muziky poteší 😉) 😁 kým sa zorientujem na nete, bude po sviatkoch🤦 preto chcem na základe skúseností. Ďakujem vám za rýchlu pomoc, babulky

petruldo
15. dec 2022

@cernusik ja už som za posledný rok, rok a pol zničila dosť ručných šľahačov, pečiem kváskové chleby, pečivo. najdlhšie mi zatiaľ drží tento posledný https://slahace.heureka.sk/bosch-mfq-40303/#pre...

cernusik
autor
15. dec 2022

@petruldo vďaka za tip...zvažovala som nejaký Bosch alebo etu..zajtra musím zbehnúť do elektra, dúfam,že ho budú mať 🙂

pinkgirl
15. dec 2022

Bosch supersilent a je už len na tebe s akým príslušenstvom si ho kúpiš. Pomer cena-výkon je na 1*. Mám ho tiež.

petruldo
15. dec 2022

@cernusik ETA mi zhorela len taký fukot pri druhom mieseni, bola to taká šupa, že az vyrazila hlavný istič

majkaaa318
15. dec 2022

@petruldo musím súhlasiť, ja som mala tiež Bosch mfq 4080 a prvý mi držal asi 7 rokov tiež pri kváskovaní. Teraz mám už dva roky zase ten istý, ale neviem prečo, je slabší ten materiál. Už sa nám nedá nasadiť sekáčik a ponorný mixér, ale šľahanie a miesenie zvláda stále super.

lilke
15. dec 2022

Mala som rôzne značky, zväčša odišli dosť rýchlo. Bosch (iný ako hore) mám už vyše 5 rokov, často využívaný a slape.