Rohová ľavica z kože sa začala šúpať

14. okt 2024

Baby poraďte, máme 2roky rohovú ľavicu v kuchyni a keďže je z koži začala sa mi nenormálne šúpať 🤦🏻‍♀️na novú momentálne nemáme a keďže tuto mi je fakt ľúto vyhodiť neviete mi poradiť čo stým ? Dávala som deky aby to tak nevyzeralo ale mám malé deti čo to hneď stiahli. ďakujem

kammik
14. okt 2024

neviem, ci sa vobec daco s tym da realne urobit 🙉 ono ked je ta koza nekvalitna, tak je to fakt otazka casu, kym sa zacne supat.

martinkatinka
14. okt 2024

Precalunit.

katarinaba
14. okt 2024

Tazko bola z koze. Ked tak z eko koze alebo kozenky - co je len atrapa koze. Koza by sa nesupala. Mas tri moznosti - kupit novu, precalunit, alebo niecim prekryt. Daj si usit potah - nieco na styl postelnej napinacej plachty - s gumou po obvode.

lasona
14. okt 2024

My máme z eko koze a začala sa lupat až po 11 rokoch, a to jej malý pomohol. Ešte nechcem nový gauč kupovať, počkám kým vyrastie. Kúpila som calunicku kozenku a nalepila na tom super to zakrylo. Ale pani co chodí tepovat gauč, vravela ze už dávno nevidela tak kvalitný gauč, že veľa sa takto super oveľa skor

madeincssr
14. okt 2024

Mozno by som poprezeral bazose. Niekedy ludia taketo kuchynske sedenia predavaju (prezariaduju, stahuju sa...), aj pekne zachovale, "za babku" (precalunenie by mohlo byt drahsie). Siel by som skor do odolnejsej (tepovatelnej) latky, ako do kozenky/ekokoze.

vikusjk
14. okt 2024

Podla toho, aka je to konstrukcia, skus zvazit, ci zvladnes sama potiahnut novu latku na to. Na pripevnenie si vies kupit (stoji to cca 20 €) taky ten nastrelovaci spinkovac, na chalupe ho pouzivam na vselico mozne, milujem tu vecicku. Nasledne si len vyberies latku (pozeraj bytovy textil, je hrubsi) a mozes carovat.
Ak sa na to necitis, mozes skusit tie nalepovacie srandy, isto to maju niekde na aliexprese alebo temu, take samolepiace kusky, ktorymi to proste prelepis - osobne si vsak myslim, ze je to kratkodobe riesenie, neverim, ze sa to tiez nezacne odlepovat, alebo supat, ale nemam osobnu skusenost, to si iba myslim.
No alebo si daj spravit take sedaky z molitanu, ale aj s privazovacimi uchytkami, teda ti to deti nestiahnu.

cookie29
14. okt 2024

Asi to nebola koza, ale kozenka... a nie prilis kvalitna. Precalunit

mijunik
14. okt 2024

Ahoj, neviem Ti poradiť, ale nedá mi neupozorniť Ťa na nesprávne použitý mäkčeň. Ono “ľavica” znamená ľavá ruka alebo niečo spojené so slovom ľavý. No a kus nábytku je “lavica” bez mäkčeňa. Píšem Ti to preto, aby si sa vyhla prípadnému trapasu. Lebo napríklad teoreticky napísať “zdvihni tú lavicu” alebo “zdvihni tú ľavicu” je sakra rozdiel. 😁

luciaruz
14. okt 2024

Takze ako prve, žiadna ľavica ale lavica! Kriste pane toto gramatika na konikovi 🤦🏻‍♀️ za druhe, koža sa nešupe. Nerozoznas kozu od kozenky? Za tretie, prečalúň si to. Hrubá latka, nastrelovač klincov a dovidenia