Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

28. jún 2022

kto ho máte prosím nechávate ho vysávať aj koberec?
a máte na ňom stále namontovanú aj časť na mopovanie s tou dvojitou nádržkou? alebo treba vždy pred mopovaním nahodiť tú časť a nádobku?

xenyja
28. jún 2022

Ja ho nechávam vysavat koberce, lebo ja mám iba také malé a vždy mi ich roloval, moja sestra koberec vysáva (a to aj keď zároveň mopuje), keď domopujem, umyjem tu látku, po vyschnuti to celé namontujem a nechám tak do ďalšieho vysávania

janai1
28. jún 2022

Koberce nemám ale aj keď nedávam mopovat tak tu nadrzku tam mam

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
28. jún 2022

Ja ho mam standartne na suchom mode s priesvitnou krabickou vtedy mu davam robit aj koberce a kupelnove rohozky.ked chcem aby umyval do detskej kde je koberec ho nepustim a rohozku prehodim cez vanu potom len prehodim krabicku za tu zbernu s nadobkou na vodu a nasadim nasadu s mopom.po umyti mop odkliknem a nadrzku prehodim za priesvitnu..nepustam ho ale umyvat casto..radsej som ked mi poriadne vsade povysava a ja uz to s mopom oblizem potom celkom rychlo...

janai1
28. jún 2022

@retatka toto neviem, ja mam len rohozku v kúpeľni a tu mi vždy dokrcil a zasekol sa na nej 😀
A prahy tiež nemám 😅

pukina
28. jún 2022

Mame koberec s kratkym vlasom a nepouzivam ho nan. My mame macky takze to potrebujem hlbkovo povysavat a roboticky vysavac toto nespravi, takze koberce vzdy klasickym velkym, podlahy cez tyzden prebehne robot, cez vikend vysavam velkym.