Robotický vysávač s mopom

labela76
10. jan 2021

Ahojte chcem si zaobstarať roboticky vysávač aj s umývaním. Viete mi poradiť tak do 250€?

xeniii
10. jan 2021

@labela76 pozri si napríklad tento SENCOR SRV 6250BK 🙂 Pohybuje sa cca v tej cene, čo potrebuješ a je fakt dobrý, spoľahlivý 😉 Pomer ceny a kvality je podľa mňa v tomto prípade fajn.

bdalibor
10. jan 2021

@labela76 xiaomi.

marrydreamkas
10. jan 2021

Xiaomi mi robot vaccum mop 1c, mam len tyzden ale super, 190€ aj s postovnym

kammik
11. jan 2021

pozri si napríklad rowentu, to sú tiež dobré vysávače a za dostupné ceny, rr7267wh 🙂 v Planeu 249€ nás stál a fajn je, že má tak kefy, že vezme aj kúty, že nevynecháva jak niektoré vysávače, čo som od kamarátok počula 🙂

bubbinaa
12. jan 2021

Dnes je dosť možností do tejto ceny, dokonca teraz po novom roku majú obchody aj celkom fajn akcie, ak ti môžem poradiť pozerať aj hlučnosť a výdrž batérie 🙂

kammik
13. jan 2021

@bubbinaa tak hlučnosť myslím, že je normálna vec, to je pre každého podstatné predsa len ja keď si spomeniem na zvuk vysávača z môjho detstva, tak konečná, to podľa mňa aj von ľudia na ulicu museli počuť, keď sme vysávali 😀 😀

bubbinaa
14. jan 2021

@kammik Jój to áno! To ja som nemala rada, keď v sobotu ráno som musela vysávať, ale tak to je už dávno preč, dnes si na tom aby sme mali čisto dávam riadne záležať 😀 V puberte som bola fest bordelár a teraz úplný opak.

adriatica28
15. jan 2021

@labela76 Xiaomi vacum mop pro ten je top... volám ho miláčik 😍..mám aj Rombu ale tá je drahay s nie je taká dobrá tú volám Debil 😂😂😂

kocere
2. feb 2021

V prípade, že okrem vysávania chcete aj umývať (mop), tak topka v segmente je určite Xiaomi Roborock S5 Max. Niekedy je možno lepšie na začiatku pri investovaní neušetriť, ale nevzniknú vám dodatočné náklady s "doumývaním" alebo budete dlhodobo nespokojná. Tu je detailná odborná recenzia, môže vám pomôcť sa rozhodnúť: https://etipy.sk/odborna-recenzia-na-roboticky-...