Robotický vysávač s mopom.

simooona
12. júl 2019

Ahojte nevien ci to sem tu patri, ale opýtam sa... Máte niekto skúsenosť s robotickým vysávačom s mopom? Chcela by som si kúpiť, no chcela by som aj vedieť nejaké skúsenosti, recenzie, tipy atď, ďakujem veľmi pekne

lovely5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tabakmirka
2. sep 2019

@simooona Aj si niečo našla? Svokra tá tiež chce, tak akurát aj my pozeráme aký by sme jej vybrali. Do akej ceny chceš ísť?? 🙂

mmoni89
2. sep 2019

Ja mam Xiaomi Roborock a som velmi spokojna

tabakmirka
2. sep 2019

@mmoni89 Za akú cenu si ho kúpila? Ja čo som pozerala, tak som našla od Sencoru, ten sa mi celkom pozdáva aj čo sa týka parametrov, aj ceny, len by som potrebovala keby sa na to ešte drahý kukol. Lebo ja po pravde neviem na čo si v tomto smere dávať pozor, na čo sa zamerať aby to bolo OK

zuzana1408
2. sep 2019

@tabakmirka ja mám Sencor ale iba vysávač a má ho aj krstná mama a už sme ho obe po 3x reklamovali.

mmoni89
2. sep 2019

@tabakmirka okolo 600€ po Vianociach sme kupovali ale manzel hovoril ze isiel s cenou uz nizsie

tabakmirka
3. sep 2019

@zuzana1408 Hej? Ja nemám moc s touto značkou skúsenosť, tak neviem. Len čo som kukala ceny, tak od tejto značky sú tie vysávače také najdostupnejšie z tohto pohľadu. Len keď to má ísť k svokre, tak nechcem nič riskovať a radšej by som zvolila kvalitu 😀

tabakmirka
3. sep 2019

@mmoni89 Cca tak nejako vychádza aj roomba nie? Aj keď asi záleží, že kde by sme ho šli kupovať. Musím si to dať dokopy, že čo bude najlepšie ten pomer ceny a kvality 🙂

zuzana1408
3. sep 2019

@tabakmirka tak naozaj radšej kúsok priplatte a kúpte kvalitnejší. Sencor je naozaj lacné ale nekvalitné.

tabakmirka
3. sep 2019

@zuzana1408 Ešte som pozerala aj nejaký samsung, ale neviem.
Musím si fakt nad to sadnúť aj s drahým, čo mi povie. Lebo nechcem aby sme vyhodili len tak peniaze do luftu a nič z toho. Keď už tak nech to stojí za to 🙂

mmoni89
3. sep 2019

@tabakmirka neviem je to mozne,my sme nechceli roombu takze som ceny nepozerala

kammik
4. sep 2019

@tabakmirka samsung nemusí byť tiež zlou voľbou, možno by bolo fajn aby si zašla sa na ne aj pozrieť niekam na predajňu, že by si sa aj s predávajúcimi pozhovárala, že vlastne aké sú reálne rozdiely medzi jednotlivými typmi, čo by ste v praxi mohli pocítiť 😉

tabakmirka
9. sep 2019

@mmoni89 Môžem vedieť, že prečo ste ju nechceli? Čo ťa pri nej odradilo?
@kammik Hej na to som aj ja myslela, že tá značka by nemusela byť zlá, keď je taká dosť známa.

vondolina
10. sep 2019

@tabakmirka ja pokukujem teraz v Planeu po tej Roombe i7+ 😍 síce je tá cena vyššia ako pri iných typoch tejto značky, ale pozdáva sa mi najviac, aj skrz to, že má vyprázdňovaciu stanicu 😎 len ešte musím trošku drahého spracovať aby mi dovolil 😂🙏

tabakmirka
13. sep 2019

@vondolina Áno aj tú som videla, len to zase mne by bolo asi ľúto kúpiť svokre, tú by som radšej sebe zaobstarala 😂
Skús použiť ženské zbrane 😀 Budem musieť asi napokon po predajniach pobehať 😀

vondolina
2. okt 2019

@tabakmirka jo jo to chápem, v tom ti musím dať za pravdu, to by som ani ja do toho nešla keby to nebolo pre nás doma 😂 už som drahému šak hovorila, že chcem ten vysávač, že síce je drahší a povedal, že teda dobre, ale že to mám už na Vianoce, že pod stromček si ho potom späť zabalím, reku jasné 🙏😂😂

lenadka
2. okt 2019

@simooona ahoj, kúpila si už nejaký? Tiež sa teraz po nich obzerám rozhodnutá kúpiť si.

vondolina
2. okt 2019

@lenadka mne si síce nepísala, ale napíšem ti svoj pohľad a názor 🙂 ja som dlho chcela tomuto odolať, že nebudem takýto vysávač potrebovať, len keď počúvam samé benefity toho, aké je to super, tak som do toho spadla aj ja 😂 a dokonca ten náš už má aj svoje meno 😂😂

lenadka
2. okt 2019

@vondolina už teraz viem, že nebudem ľutovať. Tri deti, pes a dve mačky.... asi ani nemusím ďalej písať. Každý deň sa mi nechce vysávať, deti frflu ak musia a toto odvrávať nebude 😊

vondolina
3. okt 2019

@lenadka áno ono sa to nezdá, ale sa to nezbiera, mňa tiež už nebaví furt chodiť s mopom, aj vysávačom každý deň, už sa niekedy jak otrok cítim, preto budem rada, keď bude si chodiť sám a ja aspoň si trošku od toho oddýchnem 🙏

kammik
7. okt 2019

najmä pri tom je podľa mňa super to, že po deťoch nemusí človek chodiť a zbierať omrvinky, ale že ten vysávač to zariadi 😀

vondolina
8. okt 2019

@kammik ani nehovor, to je to na čo sa teším asi najviac, že proste nebudem musieť otročiť, že niekto niečo konečne urobí za mňa, lebo neviem dokedy by som toto vydržala, akože ja obdivujem každú ženu, čo funguje v pohodke a nemá takiéhoto pomocníka :D

tabakmirka
6. nov 2019

@vondolina Jéj tak to je super, že ti bude takto pomáhať, ja dúfam, že aj u nás dôjde k tomu, že mi bude taký malý zázrak chodiť po obývačke, najmä keď sú sviatky, keď je nejaká oslava, tak to by som fakt ocenila 😀

lenadka
6. nov 2019

@vondolina
@tabakmirka
Tak som kúpila symbo a je super 👍 ako som mohla bez neho žiť? Kopec ušetreného času, povysáva dokonale, lepšie ako klasický vysávač. Kúpila si aj moja mama tiež symbo ale vyššiu radu laserbot a tá ho inak nevolá sko miláčik, ja zas zlatinko 💕pridám linky ktoré máme. Môj
https://www.roboticky-vysavac.sk/symbo-xbot-5-pro
Mamin https://www.roboticky-vysavac.sk/symbo-laserbot...

vondolina
7. nov 2019

@tabakmirka už pomáha, šlape jak hodinky, mám radosť z neho, vysávanie samé o sebe ja nemám teda vôbec rada a som šťastná, keď máme čisté podlahy bez nejakého môjho pričinenia 🙂
šak ale čo išla som tú krabicu z neho vyhodiť a drahý ma zastavil, že čo robím, že veď si to budem ešte baliť pod strom 😀 😀

vondolina
7. nov 2019

@lenadka super, že si rada aj ty, myslím, že momentálne zdieľame rovnakú radosť 😍
ešte som po pravde o tejto značke nepočula, takže asi by som mala trošku rešpekt do toho ísť, ale hlavné je, že tebe sedí a robí to čo má 🙂

eliska13
7. nov 2019

@lenadka si spokojna aj s umytim?ja som nikdy nebazila po robotickom vysavaci, ale nahodou som ho minuly tyzden videla v elektre ako ho predvadzali a mam chrobaka v hlave.Pustas ho v noci ci cez den?aj my mame psa a prestava ma to bavit😜

vondolina
7. nov 2019

@eliska13 myslím, že takých, čo chceli tomuto trendu odolať by sa nás našlo aj viacej 🙂

eliska13
7. nov 2019

@vondolina Takže za teba spokojnosť?koľko trvá kým Ti povysáva?

lenadka
7. nov 2019

@eliska13 dlažbu umyje super, plávajúcu no väčšie fľaky nič, je to skôr utretie zvyšného prachu 😉 mne išlo hlavne o vysávanie, cale teda kúpeľňu odkedy ho mám umýva iba on.