Robotický vysávač - reálne skúsenosti

lolka5
9. okt 2021

Ahojte, viete mi poradiť nejaký dobrý robotický vysávač? Reálne skúsenosti, ktoré máte.... ďakujem

brrrrrciatko
9. okt 2021

@lolka5 jednoznacne xiaomi

kkovacovak
9. okt 2021

@lolka5 mame irobot a super. Vyberali sme práve kvôli tomu že prišli na trh medzi prvými, odporúčali nám ho známi a má aj prehľadnú appku. Nemá problém s vysokým prahom a ani strapcami na kobercoch. Ani raz nebol problém a povysáva super

dominima
10. okt 2021

Jednoznacne irobot, na trhu su strasne dlho ale kvalita sa neda porovnat s rowentou alebo sencorom napríklad.

alazala
10. okt 2021

@lolka5 xiaomi, najlepšia vec doma!

jaass
10. okt 2021

My mame irobot. Neskutočne super vec, mame ho len 4 roky a normálne nechapem, ako som ho nemala už skôr. Doma mame aj psika čiže u nás sa využíva denne. 🙂

simona92101
10. okt 2021

@lolka5 mame xiaomi aj s mopom,super vec na denne upratovanie

panelacikova
10. okt 2021

@lolka5 aká veľká plocha?

mata1001
10. okt 2021

irobot roomba....lutujem len to, ze som si ho nekupila skôr...

saxana000
10. okt 2021

Xiaomi vacuum mop pro.cenovo prijatelny a vela muziky ovladanie cez aplikaciu virtualne steny vela funkcii. Najlepsi kamarat po umyvacke. Trosku trvalo kym som mu ulahcila pracu a odpratala vsetko zbytocne z cesty a nahodila virtualne mapy aby malej v izbe nepojedol lego a nevyzieral drobnsti z barbie domceka alebo sa mi nezasekol na susiaku rozlozenom alebo nanamotal kabel z nabijacky ale uz vie kam moze a nesmie ist.rano len povykladam stolicky z roboty ho pustim jednym ockom sledujem kade chodi a ked pridem domov mame upratane.nerada ho pustam ked sme doma lebo je trochu hlucmy a mala za nim beha a zavadzia mu v snimani potom sa chudak vrti dokola a snazi sa ju obist.vysava alebo umyva alebo obe v jednom.3 izbovy byt da na jeden krat a este mu ostane baterka aj nadrzka s vodou vystaci.pozor necakaj ze bude doma vylizane je to skor na bezne udrzanie poriadku pri zvieratkach a malych detoch.raz za tyzden vysavam a umyvam poriadne klasickym vysavacom a mopom vsetky kuty ale aj tak by som ho uz nemenila.vidim to hlavne na prachu v byte ze je ho podstatne menej..jezisko mi este donesie susicku a budem uz totalne spokojna..

lolka5
autor
10. okt 2021

@alazala 140 m2

lolka5
autor
10. okt 2021

Ďakujem Vám 🙂

dejna_
10. okt 2021

@lolka5 xiaomi roborock 5 s Max môj verný kamoš nemenila by som ☺️

nikola5405
11. okt 2021
Používateľ nikola5405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nikola5405.

ahoj, pekne to majú spracované tu https://vyberomat.sk/ako-vybrat-roboticky-vysavac/. Dokonca tam nájdeš aj porovnanie medzi značkami. 🙂

lolka5
autor
11. okt 2021

@nikola5405 to je súper, ďakujem 🙂

katrinka8
11. okt 2021

Dievčatá, čo máte xiaomi, dá sa niekde kúpiť naň náhradný mop? Môj chlap (teda pravdepodobne on) keď na Vianoce vybaľoval z krabice, asi to vyhodil aj so všetkými papiermi a krabicami z darčekov. Ja som to už raz "študovala" a nevedela som sa z toho vysomáriť, že ktorý to mám kúpiť, či to sú unvierzálne, či ako, našlo mi to asi 2 druhy a nedalo sa mi z toho vyrozumieť, na ktorý typ by to malo pasovať... Ten originálny pôvodný som ani nevidela, tak neviem sa o nič oprieť, že ako to má vyzerať, a až po 3/4 roku som si spomenula, že veď tam by mal byť aj mop 🙈 Tak som sa na to vykašľala - reku, nech si to muž hľadá, keď ho stratil. No ale on furt nemá čas.

dejna_
11. okt 2021

@katrinka8 ja som kúpila náhradné mopy 2 ks v balení na stránke robotické vysávače a tam máte popis na ktoré to presne značky sedí

evickamamicka
11. okt 2021

Dievcata prosim v akej cene mate tie irobot lebo cenu vydim od 170e do 1200e 🙄dakujeme

saxana000
11. okt 2021

@katrinka8 objednala som z aliexpresu cely balik 3 mopy na mokro 3 mopy len na vlhko rotacna kefka 3 filtre aj s 3 bocnymi nahradnymi kefami za par eur..vsetko sadlo mopy periem stale na 60ke filtre pod vodou s kefkou umyvam rozdiel medzi originalom a tymito podla mna ziadny

nika0204
11. okt 2021

@lolka5 xiaomi roborock s6 najlepšia voľba 😁

katrinka8
12. okt 2021

@dejna_
@saxana000 - dievčatá, ďakujem vyskúšam to pozrieť! 😉

kulumulu123
12. okt 2021

📍

m14m
12. okt 2021

Ja som sa rozhodovala medzi xiaomi a irobotom. Vyhral irobot roomba a som spokojna. Je to velmi dobra vec. Povysava kym som prec a vratim sa do cisteho 🙂 nema problem povysavat koberec a aj koberec s vysokym vlasom . Za mna super 👍