Robotický vysávač - rady a skúsenosti

martina28p
5. feb 2021

Ahojte kočky, mamina mala 60tku a chcela som jej kulit vysavač, viem ze je to drahsia investicia ale co hovorite aj na tie lacnejšie? Nemate skusenosti, rady? Nasla som viacere, aj recenzie ma, ale som neista. Dakujem za kazdy nazor. Mamina ma mačku v byte, len preto by som chcela, netreba nic extra, len na tie chlpy...

katkami123
5. feb 2021

Baby tu veľmi chválili xiaomi značku

bea2804
5. feb 2021

Ja mám doma dva vysávače iRobot a nedám na ne dopustiť 🙂 jeden už má 10 rokov, a druhý mám 2 roky. Nájdeš aj lacnejšie. Dosť si ľudia chvália aj xiaomi, myslím že okrem značky iRobot a Xiaomi by som iné značky ani nekupovala.

babovka2321
5. feb 2021

@martina28p mama ma symbo za 100, ja xiaomi za 140. To sa neda ani porovnat, aky je ten symbo oproti xiaomi smejd. Radsej par eur este priplat.

martina28p
autor
5. feb 2021

@babovka2321 ďakujem

narayan
5. feb 2021

@martina28p urcite nie lacny a ani bezne znacky ako rowenta atd... uz ked z lacnejsich, tak ozaj aspon trochu priplat a napr.xiaomi mija je tusim od 150e a do takeho bytu bohate postaci, ja mam teda vyssiu radu od xiaomi a nedam nan dopustit, potom je tu este iRobot, no tam je cena uz velmi vysoka....

matka1961
5. feb 2021

@narayan prosím vás ktorý máte vy od xiaomi? Máte aj dáke zvieratko? Zaujímalo by ma ako si s chlapmi poradí🙂

ivangeline
6. feb 2021

My mame nieco starsie ale je to super. Zapinam kazdy druhy den a deti si zvykli.. A ja mam viac casu ma ine.

narayan
6. feb 2021

@matka1961 mam roborock aj s vytieranim podlahy, zvieratko nemam, ale svoje vlasy vsade, pobere vsetko, aj uplne jemny prach, ktoreho tu mame dost, kedze byvam v uplnom centre. Vzdy zostanem v uzase, co z neho vysypem kazde 3dni...

marcelatje
6. feb 2021

@matka1961 ja mam tiez xiaomi roborock s5 sa myslim vola, mam ho uz treti rok. Psie chlpy povysava uplne v pohode. Pustam kazdy den, niekedy aj 2x kedze mam deti, psa a chlapa 🤣🤣🤣 a ked podlahy vyzeraju ze tam nic nie je lebo sa prave povysavali, umyla som ale ked dam este raz vysavat vzdy nazbiera este dost.
Pre mna super pomocnik. Normalne by som tolko nevysavala a ten prach tam jednoducho je aj ked ho nevidis 🤷‍♀️

janina1127
8. feb 2021

Vyskúšaj pozrieť aj Sencor, tí majú tiež dobré vysávače. My tiež máme od tej značky a slúži dobre, nebol na môj vkus ani drahý, je to fajn pomer aj ceny aj kvality a keď ešte vychytáš nejakú akciu, jak my v Planeu, tak paráda. Ono super je ozaj na také denné vysávanie, že zapneš a vybavená vec, nestarala by sa mamka o nič a toľko prachu, čo denne vysypávam akože dovidenia 😀

wetsel
9. feb 2021

@marcelatje Kombinácia detí, psa a chlapa hovorí za všetko, myslím, že to veľmi dobré mnohé poznáme 😀

fadama
9. feb 2021

Mam irobot, som velmi spokojná a chlpy máme doma dosť. Krásne povysava.

matka1961
9. feb 2021

@narayan ďakujem 🙂

matka1961
9. feb 2021

@marcelatje dakujem:9

wetsel
9. feb 2021

@fadama Koľko si zaň dala? Lebo čo som pozerala, tak tie lepšie, sú drahšie, čo mne sa až oči pri niektorých pretočili, čo som kukala 🙂

fadama
9. feb 2021

@wetsel nebol tak drahý, stál 340e no teraz som ho videla za 280e. Ale spokojnosť ☺️

laskonkakaty
9. feb 2021

https://www.roboticky-vysavac.sk/ilife-a40
Ja mam tento 2 roky, mame psíka, 2 deti... Vysávač ide každý deň, pekne sa ide nabiť po vysávaní, zvládne,, vyliezt"na koberec" co je tiež super, dá sa naprogramovat(ja mam každý deň na 10.00 a keď prídem z prace je čisto)
Stal 210€

wetsel
13. feb 2021

@fadama Tak potom to asi záleží od typu ako takého a asi tiež, kde sa kupuje, lebo niekedy keď vidím aké sú rozdiely, že jedna vec v rôznych obchodoch, elektrách jak stojí tak až nechápem.

fadama
13. feb 2021

@wetsel určite áno. ☺️

wetsel
13. feb 2021

@fadama Ešte som sa ťa chcela opýtať, keď si ho kupovala či si nerozmýšľala nad predĺženou zárukou, lebo to bola taká vec, nad ktorou som dúmala, či sa to oplatí. Ako dlho máš tento vysávač? Mala som strach, či po dvoch rokoch nejaké problémy nemôžu nastať 🙂

fadama
13. feb 2021

@wetsel nastať určite môžu. Nepredlzovala som záruku. Keď sa pokazí vyskúšam ten xiaomi. Alebo nejaký iný proste. Mám ho len mesiac.
Predlzenu záruku budem určite riešiť v lete pri kúpe televízora. ☺️

bucko555
13. feb 2021

Ja mám Sencor nebol drahý slúži už tri roky a funguje super

tabakmirka
14. feb 2021

@bucko555 Majú dobré a cenovo dostupné robotické vysávače, aj švagriná má od tejto značky a dobrý pomer ceny a kvality.
@wetsel Čo sa týka tej predĺženej záruky, tak mám s tým skúsenosť, ale pri telke sme si ju dávali keďže tá bola drahšia, tak v Planeu sme sa hneď aj na takúto možnosť pýtali, nie je to na škodu, keď je niečo drahšie 😉

vondolina
4. mar 2021

@bucko555 aj ja mám viacej dobrý skúseností s touto značkou, viacero vecí máme, ale robotický ten som si vyprosila jeden rok na Vianoce Roombu i7+ 😀 takže tak skoro s nejakým novým alebo výmenou rátať nemôžem a teraz vlastne ani nechcem 🙂