Robili ste kompletnú rekonštrukciu bytu?

26. dec 2022

Dobry den, nerobili ste teraz niekto kompletnu rekonstrukciu bytu? Cca 65m2. Cez studio. Ze vam urobili vizualizaciu a kompletne vsetko zrealizovali? Islo by o zmenu podlah, dveri, kupelna kompletka aj zmena dispozicie, vstupna chodba, vstavane skrine, mensie upravy v obyvacke. Je realna cena 25 tis? Da sa do tejto sumy zmestit? Je to BA kraj.
Dakujem.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. dec 2022

@sella38 ach myslela som si. Nevadi, ak by sme sa zmestili max do 35 tis este som s tym ok 🤨 ale teda uz mi bude srdce krvacat. Je to sialene po pravde inac 😔

majulino
26. dec 2022

Bytové jadro, chodba kuchyňa, podlahy, dispozícia, murovananie, vyrovnávanie podláh, stien obklady 21000 teraz v auguste

autor
26. dec 2022

@sella38
@majulino dakujem 🙂
A kocky viete mi dat typ na studio, dizajnera? Lebo svojpomocne to nechceme. Chcela/i by sme to tip top 🤣

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaktusik007
26. dec 2022

toto nemas sancu, a este s dizajnermi? mna rekonstrukcia 56m2 bytu 10 rokov dozadu - svojpomocne, vysla na 20 tisic.

autor
26. dec 2022

@kaktusik007 ou, dakujem. Ja totizto vobec nemam predstavu. Lebo napr.kuchyna by sa neprerabala. Ta je nova (cca 3 roky). Najvacsi zasah by bola kupelna (je malicka, ale ratam tam 10tis asi), malicka predsien A do jednej izby vstavana skrina. Ostatne by boli len kozmeticke upravy (vymena podlahy v 2 izbach, 4x dvere, lamelova stena v obyvacke..)… ale teda ked sa nepodari, nevadi. Niekde uberieme 🤷‍♀️ Viem ze teraz su tie ceny sialene 🙄

kaktusik007
26. dec 2022

pozri, napis si rozpocet a uvidis. kupelka rataj 10 urcite. A ono sa to nezda, obrovskou polozkou su take tie prkotiny, hluposti. Tu 4 eura, tam 10 a za mesiac ti to v sucte hodi tisicku ani nevies ako 🤷🏼‍♀️

autor
26. dec 2022

@kaktusik007 hej jasne rozumiem. To mas vlastne aj pri beznom nakupe. Jedno eurko sem, 50 centov a tam a bum, 100€ zahuci ani nevies ako 😂🙈
No budem si musiet po sviatkoch k tomu s muzom sadnut a presne sa dohodnut co chceme robit

Kocky dakujem, ze ste ma vtiahli do reality 🙈 naozaj som mala velmi skreslene predstavy veru

darkswan
27. dec 2022

Aj dvere su drahe, vstavane skrine detto

nikaeli
27. dec 2022

My sme pred Vianocami prerábali iba jadro (už murované, ale vyrovnávali steny, ťahali stierky) plus obklad, elektrika iba v kúpeľni a chodbe (s novou rozvodovou skrinkou) plus nová vaňa, wc a dvere - stálo nás to 8tis (Prešov). Nábytok je ešte starý, čakáme na vybavenie objednávky (cca dalších tisíc). Klasická mini kúpeľňa v bytovke.

majulino
27. dec 2022

Ja som to riešila u nás v meste v maličkom štúdiu

akinom0077
5. jan 2023

10-15 tis 3 izbovy byt 77m2

autor
6. jan 2023

@akinom0077 dakujem. Mozem sa spytat aky okres/kraj?
Robili ste to svojpomocne? 🙂

marisoul17
6. jan 2023

Minulý rok, 67m2 komplet, znižovanie stropov, odhlučnenie, jadro, podlahy, elektrina, kuchynská linka na mieru = 25 tis. Návrh sme si robili sami.

autor
6. jan 2023

@marisoul17 dakujem. Ja som si robila uz taky hruby rozpocet. A tiez som sa zmestola do cca 25 tis. Len netusim kolko dat pracu 🤷‍♀️ Toto je uplne mimo mna. A rozmyslame, ze iba kupelnu dame cez studio. Zbytok si navrhneme a zrealizujeme sami 😏

marisoul17
6. jan 2023

Ja to už mám vrátane práce, nám to ale robil strýko, má svoju firmu, tak sme mali lepšiu cenu aj zľavy za materiál

autor
6. jan 2023

@marisoul17 jasne. Aj tak dakujem. Uz si utvaram asi predstavu ohladne cien. No bola som velmi velmi naivna 😀

kaktusik007
6. jan 2023

praca - rataj tolko kolko material. Takze ak budete robit veci sami - usetris. Ake ano, kuchynu a kupelku neoblozis - tam rataj aspon 30 eur za m2 na pracu - predbeznu predstavu ti to potom da...

autor
6. jan 2023

@kaktusik007 kuchyna sa robit nebude. Ta je nova. Iba kupelna komplet. Aj so zmenou dispozicie (ale je malinka. Cca 5m2). Podlahy v izbach (obyvacku podlahi este uvidime). Jedna vstavana skrina vacsia. Dvere, lamelova stena do obyvacky… hmmm… asi vsetko. Jaaj este do spalne a detskej prekrytie tatranskeho profilu sadrokartonom

autor
6. jan 2023

*obyvacku podlahU

kaktusik007
6. jan 2023

no 5m2 podlahy rovna sa cca dalsich 20m2 stien - hned to mas iba na praci cca 750 eur len za obklady

autor
6. jan 2023

@kaktusik007 jasne. Rozumiem. Dakujem. Naozaj som nemala predstavu. Ale ze vobec 😊

anago
14. jan 2023

ja by som kupelku cez štúdio určite neriešila, je to drahšie. V štúdiu dať spravit návrh a kupit materiál a dať to spravit majstrovi, môžem odporučiť čo nám robil. 10tis sa mi zdá prehnane. Aj na vstavané skrine mam dobrý kontakt, dávala som nacenovat kade tade aby sme ušetrili🙂