Retro spotrebiče

svetliii
9. aug 2023

Ahojteeee, kto má doma retro spotrebiče??? Ja som na ne úplne zaťažená, mám novú kuchyňu s rustikálnymi uchytkami, krémovú a zháňam rôzne elektrospotrebiče aby boli retro, varnú dosku a sporak digestor retro nemám, ale už mám eta gratus bezovy robot, mikrovlnka retro béžová gorejne, a zháňam teraz kanvicu, a rôzne malé kuchynské spotrebiče ktoré viem mat retro od waflovaca až po teplovzdusnu fritezu 😀😀😀 viete mi aj poradiť nejaké stránky, kde je to lacnejšie napr amazon?
A poprosím.aj fotky vašich spotrebicov retro.🤪🤪💙🫶🏽 tak napíšte retro maniacky 🫶🏽💙

hanka_se
9. aug 2023

my sme akurat teraz robili novu retro kuchynu - mame retro chladnicku ETA, retro mikrovlnku gorenje, varna doska a rura tiez retro gorenje a aj digestor klarstein 😍 tak sa sem nenapadne pripnem na dalsie inspiracie

hanka_se
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhulka13
9. aug 2023

@svetliii ja mam všetky retrospotrebice gorenje iba chladničku inej značky. Teda mikrovlnka, kanvica, varná doska a rúra. Ostatne nemám na očiach, tak nie sú retro

janulka1802
9. aug 2023

Ja mám kávovar, hriankovač a kanvicu smeg.

oliverceky
9. aug 2023

@marhulka13 prosím, telefón by som kde zohnala na Sk?

svetliii
autor
10. aug 2023

@janulka1802 ta kanvica smeg je dosť dráha prosím aké má funkcie keď e tak dráha.? Nasla som a okolo200e

janulka1802
10. aug 2023

@svetliii nemá žiadne funkcie, okrem zovretia vody😉